ارسال به دیگران پرینت

پیشگویی | سال ۲۰۲۱ | موجودات عجیب | بلایای طبیعی | کاهش قدرت آمریکا

پیشگویی های عجیب و ترسناک برای سال 2021

بابا وانگا یک پیرزن نابینا است که در سن 12 سالگی نابینا شد و در سال 1996 فوت کرد اما پیشگویی های او تاکنون درست از آب درآمده است.

 به نظر شما در سال 2021 کدام کشور به ابرقدرت دنیا تبدیل می شود؟ طبق پیشگویی های ‌پیرزن نابینا به نام وانگا در این قسمت کمی در مورد سال 2021 و اتفاقات جدیدی که در آن رخ می دهد با شما صحبت می کنیم.

بابا وانگا یک پیرزن نابینا است که در سن 12 سالگی نابینا شد و در سال 1996 از دنیا رفت اما پیش بینی هایش در مورد چندین سال آینده وجود دارد. بسیاری از پیشگویی های او در سال 2020 و سال های قبل از آن درست در آمده است به همین دلیل قصد داریم در این بخش پیشگویی های او را در سال 2021 هم ببینیم.

 

درمان سرطان

یکی از بزرگ ترین پیشگویی های وانگا برای سال 2021 این بود که نوآوری های جدید راهکاری درمانی برای تومور های سرطانی را پیدا می کند و راه جدیدی برای درمان این بیماری معرفی می شود و همچنین پیش بینی کرد که محققان در سال 2021 تحول بسیار جدیدی را ایجاد می کنند. البته پیشگویی های او تاریخ دقیقی ندارد اما معمولا چیزهایی که می گوید به حقیقت می پیوندند و شاید چند سال آینده رونمایی شود.

بحران دموگرافیک

وانگا اپیدمی را در سال 2020 پیشگویی کرده بود. یکی از مشکلات اصلی جهان را هم در روسیه در سال 2021 به نام بحران دموگرافیک معرفی کرد که در آن تعدادی از مقیمان این کشور در نیمه اول سال 2021 با مشکلات شدید روبرو می شوند. همچنین در مورد کاهش جمعیت روسیه در سال 2021 هم صحبت کرده بود که در این دوران این اتفاق افتاده است.

تهدید نظامی برای قسمت های شرقی

پیشگویی های این فرد نابینا در سال 2021 نشان دهنده بعضی از کشمکش های مذهبی در اروپا است و نشان می دهد که ممکن است تهدید نظامی برای مردم شرق و مسلمانان وجود داشته باشد و حتی ممکن است یک نظام بزرگ برای مبارزه با آن ها در اروپا آماده کار باشد.

 

این پیشگویی وانگا در سال 2021 شانس زیادی برای تحقق پیوستن دارد. این کشمکش در سال 2019 بین مسلمانان و اروپاییان به سطح جدیدی رسید. جالب است بدانید در سال 2020 کارتونی هم در این باره ساخته شد که در آن جنگ میان اروپایی ها و مسلمانان را نشان می داد.

کاهش قدرت آمریکا

وانگا پیشگویی کرده است که سال 2021 برای مقیمان آمریکا سال راحتی نیست و شاید آن ها شرایط سختی را پشت سر بگذارند. حتی ممکن است روسیه بر آمریکا غلبه کند و بتواند قدرت اول جهان شود. البته احتمال قدرت اول شدن کشور چین هم وجود دارد. به همین دلیل آمریکا دیگر از لحاظ اقتصادی مانند قبل نخواهد بود و مهم تر از همه اینکه بعد از دوره کرونا چین به اولین کشور دنیا از لحاظ اقتصادی تبدیل شد که نشان دهنده راست بودن این پیشگویی است.

بلایای طبیعی

یکی از مهم ترین پیشگویی های بابا وانگا بحران و بلایای طبیعی در سال 2021 است. او باور دارد که در این سال شما نه تنها اپیدمی و بیماری را تجربه می کنید و با بحران های طبیعی شامل زلزله و سیل هم مواجه هستید، بلکه آتش سوزی های جنگل هم ممکن است در بسیاری از نقاط دنیا اتفاق بیافتد که اکنون شاهد آن هم هستیم.

وانگاه همچنین پیش بینی کرده است که روسیه یکی از مهم ترین اعضای سیاست گذاران جهان تبدیل خواهد شد و می تواند مدیریت بسیاری از اقدامات را در دست بگیرد و به قدرت اول دنیا تبدیل شود.

موجودات عجیب

او همچنین پیشگویی کرده است که در 200 سال آینده مردم با موجودات ناشناخته و عجیب و غریب زندگی می کنند، موجوداتی که در کیهان های جدید زندگی می کنند و ناگهان همه چیز برای آن ها برملا می شود؛ به عنوان مثال اینکه زندگی اولین بار در زمین چگونه شکل گرفت و مسائلی دیگر که این بسیار اتفاق هیجان انگیزی خواهد بود.

 

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه