ارسال به دیگران پرینت

اتحادیه مسافر بری تهران:

متاسفانه 10 هزار راننده مسافربر درون شهری هنوز واکسن دریافت نکرده اند

رئیس اتحادیه مسافر بری استان تهران گفت: متاسفانه ۱۰ هزار راننده مسافربری درون شهری در استان تهران، هنوز واکسن دریافت نکرده اند. وی اضافه کرد: پیگیری‌های اتحادیه برای واکسیناسیون رانندگان تا این لحظه به جایی نرسیده و این در حالی است که جا به جایی کادر درمان از بیمارستان‌ها و سرویس دهی سه شیفت به آنان به عهده رانندگان اتحادیه است.

رئیس اتحادیه مسافر بری استان تهران گفت: متاسفانه ۱۰ هزار راننده مسافربری درون شهری در استان تهران، هنوز واکسن دریافت نکرده اند.

علی انصافی افزود: اتحادیه مسافربری درون شهری تا شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران به همه ادارات دولتی بیمارستان‌ها و شرکت‌های خصوصی خدمات رسانی می‌کند.

وی اضافه کرد: پیگیری‌های اتحادیه برای واکسیناسیون رانندگان تا این لحظه به جایی نرسیده و این در حالی است که جا به جایی کادر درمان از بیمارستان‌ها و سرویس دهی سه شیفت به آنان به عهده رانندگان اتحادیه است که کاری بسیار خطرناک است و تا امروز تعداد زیادی از رانندگان ما مبتلا به ویروس کرونا شده اند و جان خود را از دست داده اند.

انصافی گفت: در حال حاضر همه رانندگان اتوبوس، مترو و تاکسی تهران که زیر نظر شهرداری هستند واکسن زده اند.

وی افزود: اتحادیه مسافری درون شهری با تعداد ۲۰۰۰ ون، ۶۰۰۰ مینی بوس و ۲۰۰۰ اتوبوس در حال خدمتگذاری به مردم هستند که به دلیل رعایت دستور العمل‌های بهداشتی تعداد کمتری مسافر جا به جا می‌کنند.

انصافی ادامه داد: متاسفانه قیمت گذاری در این صنف سالی یک بار و از طریق مناقصه تعیین می‌شود این در حالی است که هر ماه شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم و کار را برای رانندگان سخت کرده بطوریکه فعالیت در این صنف دیگر به صرفه نیست.

وی گفت: هزینه لوازم یدکی خودروها و افزایش قیمت لاستیک فشار زیادی به رانندگان آورده و از طرفی هم اداره مالیات و بیمه هر روز سخت گیرانه‌تر برخورد می‌کنند.

رئیس اتحادیه مسافر بری درون شهری تهران افزود: لاستیک اتوبوس که ۴ میلیون تومان بود امروز به ۱۲ میلیون تومان رسیده و قیمت خرید هر اتوبوس از ۶ میلیارد تومان به ۸ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه