ارسال به دیگران پرینت

شهره لرستانی: به کرونای دلتا مبتلا و در آی‌سی‌یو بستری هستم

بازیگر مجموعه تلویزیونی «روز‌های ابدی» گفت: سر پروژه تلویزیونی برای شبکه یک صدا و سیما بودم که متاسفانه درگیر کرونای دلتا شدم. بسیاری از عوامل و بازیگران دیگر نیز مبتلا به بیماری شدند و برخی حال خوبی ندارند.

شهره لرستانی پیرامون ابتلای خود به جهش دلتا گفت: به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از نوع دلتا از دیروز ۱۹ مردادماه در بخش آی سی یو بیمارستان آتیه تهران بستری هستم و حال عمومی خوبی ندارم و از همه می‌خواهم برای من دعا کنند.

وی در همین راستا ابراز کرد: مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی برای شبکه یک سیما بودم که متاسفانه من و تمام گروه درگیر کرونای دلتا شدیم. بسیاری از عوامل و بازیگران دیگر نیز مبتلا به این جهش شدند و برخی نیز حال خوبی ندارند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «روز‌های ابدی» عنوان کرد: من دوز اول واکسن کرونا را به تازگی زده بودم، اما متاسفانه متوجه شدم درگیر کرونا از نوع دلتا هستم و هنوز نمی‌دانم ریه‌ام چند درصد درگیر شده اما با اکسیژن می‌توانم نفس بکشم.

شهره لرستانی با اشاره به ضعف شدید بدنی خود به دلیل کاهش وزن اخیرش خاطرنشان کرد: پیش از این به دلیل عمل جراحی ۳۷ کیلو وزن کم کرده بودم و به همین دلیل بدنم ضعیف شده و حالا با ابتلا به این جهش خطرناک اصلا حال خوبی ندارم. از همه مردم تمنا می‌کنم برایم دعا کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه