ارسال به دیگران پرینت

پیشکسوت پرسپولیس:

شانس پرسپولیس بیشتر از استقلال است

مهاجم اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: با پیروزی پرسپولیس و سپاهان رقابت و داستان قهرمانی برای این دو تیم همچنان ادامه دارد.

او در ادامه تاکید کرد: در این دیدار شاید خیلی ها نگران جای خالی سیدجلال بودند که در دقیقه 90 از ترکیب دور شد اما پرسپولیس با نیمکت خوب و درایت یحیی توانست بهترین ترکیب را در این بازی به میدان بفرستد و در نهایت پیروزی شیرینی را به دست آورد. بازیکنان پرسپولیس نشان داده اند به بلوغ فکری و فوتبالی خوبی رسیده اند و قدر جایگاه و شرایط را که در آن حضور دارند را به خوبی می دانند و برای قهرمانی شان همه جوره تلاش می کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد رقابت برای قهرمانی در لیگ بیستم تصریح کرد: با پیروزی پرسپولیس و سپاهان؛ رقابت و داستان قهرمانی برای این دو تیم همچنان ادامه دارد و پرسپولیس که روی کاغذ بازی های ساده تری در مقایسه با سپاهان دارد؛ شانس اول قهرمانی است و می تواند گلات قهرمانی را از آن خود کند.

ترابیان ضمن تمجید از مهاجمان پرسپولیس در بازی های اخیر در خصوص درخشش زوج ترابی و مغانلو   گفت: در این دیدار درخشش خوبی را از این دو چهره شاخص پرسپولیس شاهد بودیم و همکاری تماشایی این دو منجر به 2 گل خوب برای پرسپولیس شد. به یاد دارم زمانی را که خیلی از اهالی فوتبال و پیشکسوتان به یحیی انتقاد می کردند که نباید ترابی را به پرسپولیس برگرداند که همان موقع هم من با این نظریه مخالف بودم چرا که به توانایی های بازیکنی مثل ترابی اعتقاد داشتم و می دانستم او می تواند کمک حال پرسپولیس شود، اتفاقی که این روزها شاهدش هستیم و می بینیم ترابی در کنار دیگر بازیکنان پرسپولیس مثل آل کثیر، عالیشاه، نورالهی و... چقدر موثر و مفید است و اعتماد یحیی به او به خوبی جواب داد.

این بازیکن قدیمی پرسپولیس در پایان اشاره ای به دیدار مهم پرسپولیس در دربی جام حذفی داشت و تاکید کرد: به نظر من این دربی، دیداری جالبی خواهد شد. در حالی که پرسپولیس امید و شانس اول قهرمانی در هر دو جام است، استقلال هم در بازی های اخیرش روند خوبی داشته و تقابل این دو تیم در این شرایط می تواند جذاب باشد. البته من اعتقاد دارم بررسی شرایط دو تیم نشان می دهد که برای این دربی کفه ترازو به سود پرسپولیس سنگین تر است. به هرحال تجربه بازی های دو تیم نشان داده است که دربی دیداری جدا از معادلات جدول و شرایط قبلی تیم ها است با این وجود به نظر من شانس پرسپولیس بیشتر از استقلال است و پیش بینی ام هم از این بازی این است که تیم گل محمدی در 90 دقیقه برابر استقلال به برتری رسیده و به مرحله بعدی جام حذفی صعود خواهد کرد. پرسپولیس در حال حاضر ستاره ها و نفراتی را دارد که می توانند زمانی که کار گره می خورد، سرنوشت بازی ها را عوض کنند و این فاکتور می تواند در دربی بازی و نتیجه را به سود پرسپولیس عوض کند.

 

منبع: برنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه