ارسال به دیگران پرینت

ناظر گمرکات هرمزگان: معاون گمرک شهید رجایی مورد سوءقصد قرار گرفت

ناظر گمرکات هرمزگان گفت: معاون فنی گمرک شهید رجایی بندرعباس دوشنبه شب مورد «سوءقصد» قرارگرفت و هم اکنون در بیمارستان بستری است.

ناظر گمرکات هرمزگان گفت: معاون فنی گمرک شهید رجایی بندرعباس دوشنبه شب مورد «سوءقصد» قرارگرفت و هم اکنون در بیمارستان بستری است.

به گزارش گمرک هرمزگان ابوالفضل اکبرپور افزود: اجرای کامل مقررات و همچنین برخورد با سودجویی های فراقانونی طی دو سال گذشته منجر به قطع رانتها و سو استفاده ذی نفعان خاص شده بود که ظاهرا این بار برای نیل به اهداف خود از برخورد فیزیکی و حمله مستقیم به مرزبانان اقتصادی استفاده شده است.

وی تصریح کرد:گمرک شهید رجایی در این راستا مکاتبات قانونی لازم را با مراجع قضایی و انتظامی از جمله دادستانی بندرعباس انجام داده و انتظار می رود هرچه سریع ضمن شفاف شدن کلیت ماجرا، برخورد قاطع با مسببان این دست وقایع غیر انسانی انجام شود.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی افراد سود جو با سو قصد به معاون فنی مهمترین گمرک کشور باعث مجروح شدن وی و بستری شدن این مدیر گمرکی در یکی از بیمارستانهای بندرعباس شدند، همچنین ساعاتی قبل عمل جراحی ایشان در اتاق عمل انجام شد.

اکبرپور بدون اشاره به چگونگی آنچه سوءقصد نامید و جزییات آن اضافه کرد: معاون فنی گمرک شهید رجایی ساعتی قبل مورد عمل جراحی قرارگرفته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه