خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

صحبت های جدید بهاره رهنما از همسر پیشین خود! +عکس همسر دومش

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی از پیمان قاسمخانی و رابطه اش با وی گفت.

ناگفته های بهاره رهنما از همسر دومش پیمان قاسمخانی را در ادامه بخوانید. بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. بهاره رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. هسر بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است. بهاره رهنما دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارد.

رابطه بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی

بهاره رهنما بازیگر خوب و موفق کشورمان که بیشتر کارهای او با مضمون ظنز و کمدی است پای گفتگوی ما نشست و ناگفته هایی از جدایی از همسرش گفت و به نیکی از پیمان قاسمخانی نام برد که در ادامه میتوانید این گفتگو را مشاهده کنید.

بهاره رهنما، شیوا اردویی و مهیار طهماسبی عوامل نمایش «دیگری» مهمان کافه خبر شدند.

بهاره رهنما در نشست نمایش «دیگری» با حضور شیوا اردویی و مهیار طهماسبی در پاسخ به سوال یکی از کاربران که پرسیده بود:«من یک حسن در رفتار خانم رهنما دیده ام که بعد از جدایی از همسر سابق شان از ایشان به خوبی یاد کرده اند. از جمله شبی که من نمایش «دیگری» را دیدیم ایشان از مردان خوبی که در زندگی شان بوده اند یاد کردند از جمله پدر و برادر و همسر سابق شان. این رفتار شایسته را همه ما باید انجام دهیم.» گفت:«این نیز یکی از مصادیق عدم اعمال خشونت نسبت به یکدیگر است. پیمان قاسمخانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما 24، 25 سال است که با هم دوستیم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی شود که دوستی مان لطمه ببیند.»

او ادامه داد:«(با لبخند) جدا از این من فَنِ پیمان قاسمخانی هستم. او رفیق خوبی برایم است و امیدوارم این فرهنگ خصوصا در میان کسانی که بچه دارند جا بیفتد. چون بچه ها حتی

 

اگر 50 یا 60 سالشان هم شود باز هم پدر و مادرشان را در کنار هم می بینند و در کنار هم می خواهند.»

 

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بیوگرافی و اعضای خانواده بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

همسر پیشین او پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

جشن عروسی آن ها را در تالاری در منطقهٔ ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد. وی در وب نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می نوشت.

بهاره رهنما

بهاره رهنما عاشق بازیگری

تا 10 سالگی جز اینکه بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر ها تو آستین داشتم

اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.

بهاره رهنما

رقیب عشقی بهاره رهنما

در 14 سالگی بعد از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد و آنهم نوشتن داستان بود

بازیگری بهاره رهنما از 17 سالگی

در نهایت سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور بازی کرد.

مصاحبه با بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان و بانوی جنجالی این روزهای رسانه ها در یک گفتگو از ماجرای آشنایی تا ازدواج با امیرخسرو عباسی گفت.چهارم شهریورماه 96 بود که اولین بار عکسی از بهاره رهنما در کنار مردی که مالک یک برند آرایشی بهداشتی بود دیده شد. با دیدن اولین تصاویر خیلی ها گمان کردند که این حقیقت ندارد و خیلی ها گریم فیلم دانست و خیلی ها نظرات دیگری داشتند اما کم کم و با انتشار تصاویری دیگر از مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی ماجرا برای همه رنگ حقیقت گرفت و همه جا صحبت از ازدواج دوم بهاره رهنما بود.

خیلی ها به او خرده گرفتند و خیلی ها او را تحسین کردند اما بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی بعد از یک هفته جنجال به همراه همسرش در یک گفتگو حاضر شد از ماجرای آشنایی تا ازدواجش با امیرخسرو عباسی گفت.

شهریورماه 96 بود که خبری با عنوان ازدواج مجدد بهاره رهنما منتشر شد و خبرگزاری های رسمی این خبر را تایید کردند و این خبر بازتاب های زیادی داشت. بهاره رهنما برای اولین بار در یک گفتگو به همراه همسرش امیرخسرو عباسی از زندگی مشترکشان گفتند.

در ابتدای گفتگو امیرخسرو عباسی گفت:از زمانی که این ازدواج شکل گرفت و ما صبح که از خواب بیدار شدیم دیدیم کلی تماس داریم و ظاهرا ساعت 2 و 3 نیمه شب عکس هایمان پخش شد و بعد از آن خود ما تصمیم گرفتیم که خودمان دوتا عکس بگذاریم و به شایعات خاتمه بدهیم. بهاره رهنما ادامه داد :قرار نبود عکس های ما پخش نشود اما ما با این حجم گسترده پخش شدن عکس ها خودمان هم شوکه شدیم و واقعا باورمان نمیشد وقتی این عکس ها را دیدیم . من بیشتر حال خوبم را با مردم سهیم میشوم و واقعا آن پست هایی را که درباره سن زنها گذاشته بودم واقعا قبول داشتم .

مجری برنامه درباره پولدار بودن امیر خسرو عباسی پرسید که بهاره رهنما گفت:در یکی از کامنت ها نوشته بودند حلقه 200 میلیونی بهاره رهنما اما واقعا این چیزها نبود و آن چیزهایی را که مردم نوشته بودن واقعا حقیقت نداشت. قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که میگویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام ، مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد.

مجری برنامه درباره وجود تعداد زیادی اسپانسر در مراسم ازدواجشان پرسید که گفت:این یک امر خیلی طبیعی بود و با خنده ادامه داد البته من پول تمام آنها را از داماد گرفتم.

بهاره رهنما

مراسم عقد بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

بهاره رهنما در ادامه گفتگویش گفت:بعد از سفر ما در مشهد ما سفری به گرجستان داشتیم. ما در حرم امام رضا (ع) عقد کردیم و امام رضا باعث رسیدن ما به هم شد. من تقریبا 8 سال است مدل صورت هستم و آقای عباسی سه سال پیش برای مدل شدن با من تماس گرفتند و اما من گویا روی خوش نشان ندادم و بعد از مدتی و درحالی که من 35 کیلو از وزنم را کم کردم در مشهد با آقای عباسی در مشهد به طور اتفاقی همدیگر را در فرودگاه دیدم و با هم صحبت کردیم و درباره تبلیغات برای این شرکت صحبت کردیم.

تنها شرط ازدواج بهاره رهنما

ما در روز تولد امام رضا و در بین مردم مراسم عقدمان را برگزار کردیم و من همه این اتفاقات را خواست امام رضا میدانم و امیرخسرو عباسی واقعا محب اهل بیت است و تنها شرط ازدواجش با من نماز اول وقت بود و امیر به من گفت تو اگه کنار خیابون گردو هم میفروختی من از تو خواستگاری میکردم و کمتر از یک هفته جواب خواستگاری داده شد و این ازدواج با مراسم سنتی برگزار شد و من با یک مشورت با خانواده ام این تصمیم را گرفتم و من بعد از رفتن پریا خیلی احساس تنهایی میکردم و واقعا نیاز به ازدواج داشتم و بغض اجازه صحبت کردن به او را نداد.

امیرخسرو عباسی ادامه داد تنها دلیلی که من را مسر به ازدواج میکرد خوش قلبی بهاره رهنما بود و من از امام رضا میخواستم که کسی که هم کف من است را سر راهم بگذارد و درباره حجاب واقعی آدم ها صحبت کرد.

بهاره رهنما در ادامه صحبت هایش به تبریک هایی که از سمت خانواده همسرش داشت صحبت کرد و گفت:شقایق دهقان و آقای قاسم خانی خودشان با ما تماس گرفتند و تبریک گفتند و خانواده آقای قاسم خانی هم به من تبریک گفتند و مورد ما واقعا خاص بود و ما مثل یک دوست از هم جدا شدیم و خیلی از خانواده قاسم خانی تعریف کرد .

بهاره رهنما از شرطی که برای همسرش گذاشته بود گفت و ادامه داد :من به امیرخسرو گفته ام که چون خوش قیافه هستی حق نداری بازیگر شوی.

بهاره رهنما

مهریه بهاره رهنما

بهاره رهنما درباره مهریه اش گفت:من مهریه ای ندارم اما یک توافق بین ما بود اما همسر من واقعا انسان شریفی است اما حق طلاق , مسکن ، حضانت فرزند و ... را به من دادند و ما فقط قصد زندگی در آرامش داریم. من تمام چیزهایی را که دلم میخواست در وجود امیرخسرو عباسی بود و خدا امیرخسرو را سر راهم قرار داد.

همسر بهاره رهنما درباره کامنت هایی که در صفحه اش قرار میدادند صحبت کرد و از خنده دار بودن برخی از آنها صحبت کرد. در تکمیل این صحبت ها بهاره رهنما درباره خیلی از کامنت هایی که دلش را شکست صحبت کرد .

مجری برنامه از ماجرای آشنایی اش با بهاره رهنما از امیرخسرو عباسی پرسید و گفت:من ابتدا با دایی ام صحبت کردم و بعد ایشون با مادرم صحبت کردم و وقتی به خواهر بزرگم گفتم عروس بهاره رهنما است خیلی شوکه شدند.

بهاره رهنما درباره ماجرای همکاری در کارهای تبلیغاتی با امیرخسرو عباسی گفت و همسرش در ادامه این گفتگو گفت:یکی از علت هایی که من سراغ بهاره رفتم تجربه ای بود که بهاره داشت و من هم این هزینه را برای این تجربه داده بودم و این برای من خیلی مهم بود.

بهاره رهنما

 

 

 

منبع: خوندنی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • یاشار ارسالی در

  ,سلام .یه روز میشه ما از خواب پاشیم چهره این بهاره رو نببنیم.خدایا میشه.حالمون بهم میخوره

 • ناشناس ارسالی در

  در این شرایط اقتصادی
  هیچ علاقه ای به دیدن هر روز بهاره رهنما نداریم، خیلی هم بدمون میاید، قحطی مطلب هست مگه؟ نمیخواهیم این پیرزن تازه عروس را ببینیم

 • ناشناس ارسالی در

  این چراسیرنمیشه ازاینهمه عکس حالم بهم خوردعه

 • رضا ارسالی در

  سر کار خانم کمبود تشریف دارن ایشون

 • ناشناس ارسالی در

  این قدر این عروسک گنده بک بزک کرده رومهم نکنید اینهاصفرند

 • مرجان ارسالی در

  الهی خوشبخت بشی بهاره عزیزم شادباشید

 • ناشناس ارسالی در

  من باید چیکار کنم این خانوم نبینمش بابا برو جای دیگه خودتو نشون بده. حالمون بد شده.

 • چنگیز ارسالی در

  تپاله رهنما رو دیگه کجای دلمون بزاریم.

 • ناشناس ارسالی در

  خیلییی خیللللی خیلی بیکارید. 🌹 والکی خوش. 🌹 وقاچاقی زنده... سوژه بهتری ندارید🎃🕊️🌿🎃🍑

 • ناشناس ارسالی در

  دستش رو چسب زخم زده

 • ناشناس ارسالی در

  نقاله خوانی چیه؟

 • شهریارحسین زاده ارسالی در

  🤯🤔😠🤕🥵🥺😬🤬😈😡🧐🙄🤐😳🥵🥵🥵🥵🥵
  لطفا تمومش کن

 • محمد ارسالی در

  خانم رهنما را مردم نمی شناسند لطفا بیشتر معرفی کنید...

 • پانی ارسالی در

  میدونین یه خورده جلفه اما خانومه خیلی خوب و مهربونیه

 • سلام ارسالی در

  یکی به این خانم بگه که دیگه پیر شده
  به شوهرش هم بگه بدور از مسله غیرت ، حالمان از کثرت عکس های این خانم بد شد

 • Aa ارسالی در

  یک تعداد زندگی می کنند و هزاران نفر بیشتر از یک هر کدام از آنها میخواهند زنده بمانند فرق زندگی با زنده بودن .........

 • ناشناس ارسالی در

  اومدن در خونه ما عکس گرفتن🤣😂🤣🤣😅😆😆😁😁😄😃😃😀

 • فاطمه ارسالی در

  الهی تا ابد خوشبخت و شاد باشی عزیزم

 • بابا ارسالی در

  پیر زن خانم خیلی عقده ای هستی.

 • مسعود مدرس یزدی ارسالی در

  با سلام.اینقدر ما در کشور کمبود چهره و شخصیت با ارزش داریم که هر روز باید خبری ،مطلبی،لباسی،آرایش به روزی،از ایشون در روزنامه باشیم.اینقدر ایشون رفتارش و حواشی زندگیش برای ما مهمه؟

 • سوگند ارسالی در

  چقد من از این زن بدم میاد هِی از خودش عکس منتشر میکنه اخلاقشو دیدم توی برنانه شام ایرانی 😏

 • حمید ارسالی در

  کی از دست این پیرزن جلف راحت میشیم !؟ خداااااا

 • ناشناس ارسالی در

  حتنابااون ناخن مصنوعی وآرایشا نمازاول وقت برا حاجی میخونی😃

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا ما مردم ایران خخخخخیلی از بازیگران ایرانی انتظار داشتیم چرا. مردم را ایران دستت کم میرید خیلی حالشون متأسفانه واقعا ارزشها زیر پا گذاشته شده

 • ناشناس ارسالی در

  حالم از اسمش بهم میخوره بابا بسه دیگه هر غلطی میکنی باید بزاری مردم ببینند اینقدر سبک مغز .اینقدر نقطه ضعف یک آدم میتونه داشته باشه برو زندگیتو بکن چقدر نمایش اه اه اه

 • ناشناس ارسالی در

  خوشبخت بشی عزیزم خیلی هم عالی ولی این ازدواج شماراجوان کردخداروشکربه اون چیزی که میخواستیدرسیدیدموفق باشی.

 • 😂😂 ارسالی در

  سلام امیدوارم خوشبخت بشن ما که بخیل نیستیم اگر دارایی ها شون زیاد است به مردم هم کمک کنند

 • بهاره ارسالی در

  اصالت خانوادگی و هویت به نظرم اگه باشه از این کارها کسی نمی کنه...

 • ناشناس ارسالی در

  این چندش رو یک دقیقه نمیشه تحمل کرد.‌بیچاره تمامی شوهرهاش

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه