ارسال به دیگران پرینت

خبر جدید درباره نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری

تعدادی از تعرفه‌های اخذشده توسط رأی‌دهندگان، با توجه به تعدد صندوق‌های آراء، سهواً به صندوق‌های دیگر ریخته شده و تعدادی نیز توسط افراد از شعبه خارج شده است.

ستاد انتخابات کشور درباره علت اختلاف مجموع آرای اخذ شده در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با مجموع آرای شمارش شده این انتخابات توضیحاتی ارائه کرد.

در توضیحات ارائه شده از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور آمده است: «نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری، بر اساس صورتجلسات امضاء شده توسط مجریان و ناظران در شعب اخذ رأی و تجمیع آن در سراسر کشور از سوی وزارت کشور اعلام و پس از فرصت قانونی رسیدگی به شکایات از سوی شورای نگهبان، نتایج نهایی اعلام می‌شود.

تعدادی از تعرفه‌های اخذشده توسط رأی‌دهندگان، با توجه به تعدد صندوق‌های آراء، سهواً به صندوق‌های دیگر ریخته شده و تعدادی نیز توسط افراد از شعبه خارج شده است.»

 

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مرتضی ارسالی در

    وزارت کشور و شورای نگهبان باید پاسخگو باشند که چطور و چرا اعلام کردند که 3 میلیون رای از 28 میلیون رای باطله هستند این حرف اصلا منطقی نیست

  • سلام ارسالی در

    چرا هیچوقت نتیجه شمارش آرا دقیق نیست یکبار یک نفر از سوم به سی ویکم میرسد ویک نفر از هفتم به شانزدهم ووو همیشه یه جای کار به ایراد بر میخورد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه