خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تغییر چشمگیر در قیمت طلا

رشد همزمان بهای طلا در بازارهای جهانی و همچنین قیمت دلار در بازار داخلی قیمت سکه را با افزایشی قابل توجه روبرو کرد.

دیروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در بازار رشدی بیش از ۵۰۰ هزار تومان را تجربه کرد که رشدی بسیار قابل توجه برای فعالان بازار بود.

 قیمت هر اونس طلا دربازارهای جهانی نیز با تثبیت در کانال هزار و نهصد دلار برابر با ۱۹۰۲ دلار گزارش شد.

 رسیدن بهای دلار به ۲۳ هزار و ۴۶۰ تومان سبب شد بهای سکه با افزایش ۵۶۵ هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان برسد. به این ترتیب بهای هر قطعه سکه امامی به حدود یک ماه قبل بازگشته است.بهای هر گرم طلا نیز افزایشی بیش از ۳۳ هزار تومان را شاهد بود و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به قیمت یک میلیون و ۸۰ هزار تومان معامله شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با رشد سیصد هزار تومانی قیمت به حدود ۱۰ میلیون و ۴۷۹ هزار تومان رسید. همچنین بهای نیم سکه ینز با افزایشی ۲۲۰ هزار تومانی به ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید.

قیمت ربع سکه نیز دیروز با افزایش ۱۵۰ هزار تومانی به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید. سکه گرمی نیز ۲ میلیون و ۳۷۲ هزار تومان معامله شد.

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    هر یک سکه ۲۰۰ هزار تومن زیر ارزش طلای جهانی معامله میشه کاملا اشتباه است
    چون قاچاقچیان سکه را آبشده تبدیل میکنن واز کشور میبرن
    دولت باید چاره ای کند یا قیمتها را بالاببرد تا مورد هجوم قاچاقچیان واقع نشود

  • علي ارسالی در

    خداراشكر ديدين همه چي تقصير روحانيه حالا كه داره ميره الان كه بازار بايد با اومدن اقاي رئيسي اروم بشه همه چي ارزون بشه چرا نميشه برادران دلواپس يه جوابي بدين ما مرديم از دلشوره البته هميشه گفتن سگ زرد برادر شغاله اين مملكت با اين ادما و اين تفكرات اوضاش همينه واي به حال ما خدا به دادمون برسه هر روزمون بدتر از ديروزه

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه