ارسال به دیگران پرینت

نیمار و بارسلونا دعوای قدیمی را تمام میکنند

وکلای نیمار و باشگاه بارسلونا به این نتیجه رسیده‌اند که مبلغ مورد ادعای دو طرف در حدی نیست که لازم باشد کار به دادگاه کشیده شود.

نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن آماده مذاکره با باشگاه بارسلونا است تا دعوای قدیمی با این باشگاه را پایان دهد و کار دو طرف به دادگاه کشیده نشود.

بعد از جدایی نیمار از بارسا و پیوستن او به پاری‌سن‌ژرمن این بازیکن به دلیل اختلاف مالی از بارسلونا شکایت کرد و مدعی شد بخشی از حقوق مادی او مربوط به زمانی که بازیکن این تیم بوده به او پرداخت نشده است. اما بارسلونا نیز معتقد بود که نیمار رقمی معادل ۸٫۵ میلیون یورو به‌عنوان پاداش وفاداری از این باشگاه دریافت کرده در حالی که کمتر از یک سال بعد این باشگاه را ترک کردو به همین دلیل باشگاه اسپانیایی نیز از او به دادگاه عالی اسپانیا شکایت کرد. بارسلونا در این پرونده پیروز شد و نیمار محکوم به پرداخت ۹٫۳۵ میلیون یورو به بارسلونا شد، مبلغی که این بازیکن هنوز پرداخت نکرده است.

هنوز شکایت نیمار از بارسلونا بابت مبلغ ۱۴٫۷ میلیون یورو در جریان است. در واقع اختلاف میان دو طرف فقط حدود ۴/۵ میلیون یورو است و بابت چنین مبلغی باید وارد دعوای حقوقی شوند. اما ظاهراً دو طرف به این نتیجه رسیده‌اند که بهتر است این دعوا بدون رفتن به دادگاه و با توافق به پایان برسد چون چنین مبلغی ارزش وارد شدن به جریان حقوقی را ندارد. قرار است طی روزهای آینده جلسه‌ای بین وکلای نیمار و بارسلونا انجام شود، تا مذاکرات و توافق لازم در آن انجام بگیرد.

 

منبع: خبر ورزشی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه