ارسال به دیگران پرینت

تماس تلفنی با برخی کاندیداها : یا انصراف می‌دهید یا رد صلاحیتتان می‌کنیم

سخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: خوشبختانه وزارت کشور به صراحت با موضوع تماس هیأت نظارت با برخی از نامزدهای شورای شهر تهران مخالفت کرده است. انتظار می‌رود وزارت کشور بر نظر خود بایستد و به این اقدامات خلاف قانون تن ندهد.

آذر منصوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص اخبار مطرح شده مبنی بر تماس هیأت نظارت با برخی از نامزدهای شورای شهر و درخواست برای انصراف اظهار کرد: با خبر شدم از روز گذشته، از هیأت نظارت شهرستان تهران با تعدادی از نامزدهای شورای شهر تهران تماس گرفته شده، آنها را احضار کرده و گفته‌اند یا انصراف می‌دهید یا رد صلاحیتتان می‌کنیم. به آنها گفته شده؛ پرونده شما امنیتی است.

وی افزود: ظاهراً مستند به بند «ج» و «د» ماده ۳۰ بنای رد صلاحیت آنها را دارند. به نظر می‌رسد یک لیست بلند بالا از متخصصین و کسانی که حدس می‌زده‌اند به جریان اصلاحات نزدیک هستند، تهیه کرده‌اند. این در حالی است که مهلت قانونی بررسی صلاحیت توسط هیأت نظارت شهرستان و استان تمام شده است. 

سخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: در پاسخ  افرادی که اعتراض کرده‌اند گفته‌ شده، به استناد ماده ۶۳ ما تا روز آخر تبلیغات هم می‌توانیم شما را رد صلاحیت کنیم.

منصوری ادامه داد: خوشبختانه وزارت کشور به صراحت با این موضوع مخالفت کرده است. انتظار می‌رود وزارت کشور بر نظر خود بایستد و به این اقدامات خلاف قانون تن ندهد.

 

منبع: ایلنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • خدایار ارسالی در

  مهندسی صلاحیت کاندیدا ها به صلاح کشور نیست

 • عادل ارسالی در

  دموکراسی این نیست

 • حسین ارسالی در

  آخر کشور را به بیراه می برید ..ای داد

 • رحمان ارسالی در

  بگذارید انتخابات آزاد باشد ....کسی که رای نمی دهد

 • حاج علی محمد آیین ارسالی در

  بهتر است از خود تحریمی انتخابات دست بردارید تا کشور بیش از این دچار هزینه نشود یا علی از تو مدد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه