خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

حرف های جنجالی حسن روشن درباره مجیدی| حسن روشن: مجیدی مقصر شکست استقلال است

حرف های جنجالی حسن روشن درباره مجیدی منتشر شده است. حسن روشن گفته است، مجیدی مقصر شکست استقلال است. حسن روشن به سیم آخر زد و از مجیدی پس از باخت در دربی پرسید، مسئول شکست استقلال مقابل پرسپولیس کیست؟

حسن روشن با اشاره به شکست استقلال در شهرآورد ۹۵ به چند نکته مهم اشاره کرد. از جمله سوالی مهم از فرهاد مجیدی:

پرسپولیس در روزی که بهتر از استقلال نمایش داد توانست به پیروزی رسیده و سه امتیاز ارزشمند را در شهرآورد بزرگ پایتخت کسب کند.

در گلی که استقلال خورد ناهماهنگی میان هافبک دفاعی و مدافعان این تیم کاملا مشهود بود و آنها تعلل و غفلت کردند تا عیسی آل‌کثیر به راحتی دروازه رشید مظاهری را باز کند.

حسن روشن گفت: مدافعان استقلال خواب بودند، مدافع نباید به راحتی این فرصت را در اختیار بازیکن قرار دهد تا شوت‌زنی کند و وقتی این اتفاق می‌افتد نباید این اجازه را به مهاجم بدهند تا کارش را در ریباند به راحتی انجام دهد. وقتی عیسی آل‌کثیر در میان چندین بازیکن ضربه می‌زند یعنی مدافعان آبی‌پوش خواب بودند.

مربی مسوول اصلی نتایج استقلال است، همانطور که او نقش اول را در هنگام پیروزی‌ها دارد در زمان شکست نیز مقصر اول است. پس با این حساب او مسول باخت استقلال برابر پرسپولیس است.

حسن روشن گفت: پرسش من از فرهاد مجیدی این است چرا فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته و داریوش شجاعیان روی نیمکت نشستند و از ابتدا فرصت حضور در میدان را پیدا نکردند، اگر آنها مصدوم بودند نباید در نیمه دوم نیز بازی می‌کردند و اگر مشکلی نداشتند چرا ذخیره بودند؟

این باخت باعث شد تا استقلال عملا دیگر شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر نداشته باشد و امیدهایش برای کسب این عنوان از دست برود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه