ارسال به دیگران پرینت

سوژه‌های داغ انتخابات

انتشار خبری با عنوان اخبار کوتاه از انتخابات ریاست جمهوری توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

انتشار خبری با عنوان اخبار کوتاه از انتخابات ریاست جمهوری توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

به گزارش اخبار انتخابات شهر خبر، آخرین مهلت نام‌نویسی از داوطلبان راهیابی به ساختمان پاستور در حالی ساعت 18 روز 25 اردیبهشت ماه به پایان رسید که پرونده‌ی این مرحله از سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری بسته شد.

دومین خبر پربازدید در ارتباط با انتخاب رئیس ستاد انتخابات 1400 بود. نماینده تهران در مجلس دهم و دبیرکل سابق انجمن اسلامی معلمان به عنوان رئیس ستاد انتخابات محسن رهامی داوطلب انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری انتخاب شد. وی در ابلاغیه‌ای علی اصغر فانی وزیر سابق آموزش و پرورش را به عنوان مسوول کارگروه فرهنگیان، سعدالله نصیری قیداری رییس دانشگاه شهید بهشتی و معاون سابق وزارت علوم را در جایگاه مسوول کارگروه آموزش عالی و دانشگاهیان و فریده اولاد قباد نماینده مجلس دهم را به عنوان مسوول کارگروه زنان و خانواده انتخاب کرد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ما در حال بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری هستیم و از مردم و رسانه تقاضا داریم به اخبار غیر موثق استناد نکنند. این مطلب نیز با بازدید زیادی روبرو شد. عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، با اشاره به انتشار اسامی تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اسامی منتشر شده در فضای مجازی و برخی رسانه ها  حقیقت ندارد و شورای نگهبان کاملا این اخبار را تکذیب می‌کند. وی افزود: ما در حال بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات 1400 هستیم و پس از حصول نتیجه اسامی تایید صلاحیت شده را اعلام خواهیم کرد ، از مردم و رسانه تقاضا داریم به اخبار غیر موثق و کذب استناد نکنند.

دیگر خبر پربازدید به گزارشی از شاخص ترین افرادی که به عنوان داوطلب انتخابات ریاست جمهوری به وزارت کشور رفتند، اختصاص داشت.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به آخرین اخبار انتخابات ، به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه