ارسال به دیگران پرینت

ترفند اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ آشکارشد

نایب رئیس شورای ائتلاف در واکنش به تعداد زیاد نامزدهای اصولگرا و موضع چمران در حمایت از رئیسی گفت: ما باید از یک نفر حمایت کنیم، اما رئیسی نباید تنها باشد و باید یک تیم باشد تا بتواند به رئیس جمهوری برود. هر که بوده و پیدا شده در انتخابات شرکت کرده است برای رئیسی در جبهه اصولگرا به اجماع رسیده ایم.

چمران گفت: ما باید از یک نفر حمایت کنیم، اما رئیسی نباید تنها باشد و باید یک تیم باشد تا بتواند به رئیس جمهوری برود.

مهدی چمران نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و رئیس سابق شورای شهر تهران در نشست خبری خود، در  واکنش به این سوال که آیا کاندیدای اصولگرایی که در کنار آقای رئیسی در انتخابات ثبت نام کرده‌اند به عنوان کاندیدای پوششی ایشان عمل خواهند کرد،‌ تصریح کرد: هرکسی برای ریاست جمهوری می‌آید شخصیت و جایگاه خاصی دارد و می تواند یک رئیس جمهور بالقوه باشد و طرح کاندیدای پوششی فکر می‌کنم بی احترامی به اشخاص باشد.

نائب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پاسخ به اینکه نقش شورای ائتلاف در چینش کابینه چیست؟ خاطرنشان کرد: همانند کمیسیون‌های  مجلس رویکرد شورای ائتلاف این است که رئیس جمهور منتخب  اگر در چینش کابینه کمک بخواهند،‌ به ایشان کمک خواهیم کرد؛  البته  مطالعاتی دقیقی در این حوزه در شورای ائتلاف صورت گرفته و چند اندیشکده با ما کار کردند و هنوز هم در حال کار هستند؛ ما در شورای ائتلاف ۴۰ کانون تخصصی از جمله صنعت گران ورزشکاران، انرژی، معلمان و سلامت  داریم که در حال فعالیت هستند و ما برنامه این کانون‌ها را به رئیس جمهور منتخب ارائه می دهیم و فکر می کنیم که از این ظرفیت استفاده خواهند کرد ولی در نهایت خود رئیس جمهور است که صلاح می داند از این ظرفیت استفاده کند یا خیر.

نایب رئیس شورای ائتلاف  در واکنش به تعداد زیاد نامزدهای اصولگرا و موضع چمران در حمایت از رئیسی گفت: ما باید از یک نفر حمایت کنیم، اما رئیسی نباید تنها باشد و باید یک تیم باشد تا بتواند به رئیس جمهوری برود. هر که بوده و پیدا شده در انتخابات شرکت کرده است برای رئیسی در جبهه اصولگرا به اجماع رسیده ایم.

وی درباره وحدت با جبهه پایداری و ایستادگی در انتخابات شورای شهر یادآورشد:  تلاشمان این است که به یک لیست برسیم، اما هنوز به لیستی نرسیدیم که به سر لیست برسیم، به همین دلیل ترجیح می‌دهیم به وحدت برسیم

 

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • علی.. ارسالی در

    ماازاین که اقایون قدرت طلبی راکنار گذاشتند خوشحال هستیم که فهمیدن همین قدرت طلبی بود که رایها راپخش میکرد تاکسانی که کفایت ندارند بقدرت برسند مطلب دیگرانک به نویسنده این سایت داریم که لازم نیست که باجملههای تکراری گذارش راطولانی کنی همان جمله اول کافیست

  • ناشناس ارسالی در

    چرا شما زود جوگیر میشید نیازی به ترفند و تاکتیک نیست چون مردم دیگر در این سیرک مسخره و نمایش مضحک انتخابات جمهوری اسلامی شرکت نمی کنند شما همین الان هم می تونید کاندید خود را در قامت رئیس جمهوری ببینید.

  • ناشناس ارسالی در

    حالا کی چی بهتر از دروغگویی اصلاح طلبان و علت مشکلات مردم را به گردن دیگران است .

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه