ارسال به دیگران پرینت

گردش مالی حساب ۳2 میلیارد تومانی یکسال اخیر کودک ۴ ساله‌ | ماجرا چیست؟

فرمانده انتظامی استان از دستگیری شخصی در کرمانشاه خبر داد که با افتتاح حساب به نام کودک ۴ ساله خود اقدام به ۳۲۰ میلیارد ریال پولشویی کرده بود.

سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی راز گردش مالی ۳۲۰ میلیارد ریالی کودک ۴ ساله کرمانشاهی استان در راستای مبارزه با پولشویی، فرار‌های مالیاتی و دیگر جرائم اقتصادی، ضمن هماهنگی با مقام قضائی و همکاری بانک‌های استان نسبت به کنترل حساب یکسال اخیر افراد زیر ۱۵ سال اقدام کردند.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی در جریان بررسی‌های انجام شده، به حساب کودک ۴ ساله‌ای برخورد کرد که گردش مالی حساب یکسال اخیر وی حدود ۳۲۰ میلیارد ریال بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ماموران در گام بعدی به سراغ افتتاح کننده حساب که پدر کودک بود، رفته و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این شخص جهت صادرات کالا از بازارچه‌های مرزی از حساب پسرش استفاده و برای فرار از پرداخت مالیات آن را به اداره مالیات معرفی نکرده است.

سردار جاویدان گفت: این شخص پس از لو رفتن پولشویی ۳۲۰ میلیارد ریالی خود و با هماهنگی مقام قضائی جهت انجام امور مالیاتی به اداره کل مالیاتی استان معرفی شد.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه