ارسال به دیگران پرینت

کشور عربستان خواهان روابط خوب با ایران است

ولیعهد عربستان گفت که کشورش خواهان روابط خوب با ایران است.

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان با بیان این که شک نداریم که ارتباط قوی بین حوثی‌ها و ایران وجود دارد، گفت: اما امیدواریم حوثی‌ها منافع یمن را قبل از هر چیزی در نظر بگیرند.

ولیعهد عربستان هم‌چنین اظهار کرد کشورش خواهان روابط خوب با ایران است.

بن سلمان با اشاره به برنامه هسته‌ای، موشکی و "اقدامات نیابتی ایران" گفت: "مشکل ما با رفتار منفی ایران است."

وی با این حال افزود: ما در حال کار با شرکای منطقه‌ای و جهانی خود هستیم تا راه حلی برای این مشکلات بیابیم و امیدواریم بتوانیم برای ایجاد روابطی خوب که همه بهره‌مند شوند، بر این مشکلات فائق آییم.

سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در گفت‌وگوی خبری روز دوشنبه خود در مورد گفت وگوی بین ایران و عربستان گفت: ما همواره همچون گذشته آمادگی خود را برای حل و فصل فی مابین با پادشاهی سعودی اعلام کرده ایم و از انجام گفت‌وگوها بین دو کشور استقبال کرده و می کنیم. هر موقع پادشاه سعودی تصمیمی در ارتباط با انجام گفت وگو در سطوح مختلف گرفته ما از آن استقبال کرده ایم.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • حقدوست ارسالی در

    یکی نیست بگه گوساله اگه اکثریت یمن با ایران خوبن پس توی متجاوز چی میخای تو یمن گوساله از طالبان و القاعده و داعش و النصره و صدها گروه تروریست ادم کش که کل منطقرو به گندو خون کشیده با پول شما در مدرسه های سلفی وهابی شما درست شدن فک میکنید چون پول دارید مزدور نیابتی دارید رشوه و باج میدید تبلیغ میکنید همه یا گول میخورن یا ساکت میشن تا برای قدرت طلبی جنایتو تجاوز کنید همه منطقه رو بی ثبات کنید بعد بشینید با حرفای مفت حقیقتو وارونه کنید عربستان ال سعود تروریست جنایتکار نوکر اسراییل ننگ خاورمیانه و اسلام تف به ذاتتون چطور انقد راحت هروز دروغای شاخدار میگید در ضمن نفوذ ایران تو منطقه قانونی بود اما شما هیچوقت در حد ایران نبودید هروقت کم اوردید وحشی گری توطئه کردید

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه