ارسال به دیگران پرینت

در پی سرقت فایل صوتی ظریف

آشنا رفت | مرد امنیتی دولت روحانی از مرکز مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری رفت

در پی اتفاقات اخیر در خصوص سرقت یک فایل صوتی و استعفای حسام الدین آشنا به دلیل این موضوع، رئیس جمهور طی حکمی علی ربیعی را به عنوان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری منصوب کرد.

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی ربیعی

نظر به مراتب تعهد، تجربه و سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان "رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک " منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با بهره گیری از آرا و نظریات اندیشمندان و صاحب نظران و نیز همکاری دستگاه‌های اجرایی نسبت به ارائه پیشنهادات، گزارشات و طرح‌های جامع و راهبردی در زمینه‌های مختلف سیاسی، ‌اقتصادی، ‌اجتماعی و فرهنگی اعم از حوزه‌های داخلی و بین‌المللی با رعایت سیاست‌های کلی نظام اقدام نمایید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانونمداری، ‌اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند بزرگ مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • خسرو ارسالی در

    آقای آشنا وظیفه اش را انجام داد و جایگزین وی هم از قبل تعیین شده بود و تمام این شارلاتان بازیها در زمان امتیاز دادن برجام صورت گرفت و فقط هدف تخریب رهبری بود که در ابتدا سربازان ایشان باید تخریب و سپس با کمک غرب جامعه را آماده و به رهبری هجوم ببرند که ملت مثل همیشه بیدار بود و آنها را رسوا کرد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه