خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

میمون چاق تایلندی باید رژیم غذایی بگیرد

کارکنانی که بر روی این میمون کار می‌کنند امیدوارند تا گودزیلا با رژیم سخت و پیاده روی روزانه بتواند به تناسب اندام برسد و وزن خود را تا قبل از رها شدن دوباره در طبیعت به ۱۰ کیلوگرم برساند.

یک میمون چاق به نام گودزیلا تحت رژیم سخت غذایی قرار گرفته است. سرپرستان این میمون برای او که تا پیش از این هله هوله می‌‌خورد، رژیم شوید، کاهو و جیرجیرک زنده را تجویز کرده‌اند. این حیوان اکنون به وزن ۱۷.۲ کیلوگرم رسیده است که رقم بسیار بالایی برای این حیوان محسوب می‌شود. کارکنانی که بر روی این میمون کار می‌کنند امیدوارند تا گودزیلا با رژیم سخت و پیاده روی روزانه بتواند به تناسب اندام برسد و وزن خود را تا قبل از رها شدن دوباره در طبیعت به ۱۰ کیلوگرم برساند.

میمون چاق

گودزیلا در تاریخ ۲۶ مارس با ۱۹ کیلوگرم وزن به مرکز حیات وحش در چاچوئنگسائو، تایلند منتقل شد و با شروع رژیم جدید خود ۲ کیلوگرم کم کرده است. کارکنان این مرکز می‌گویند که این میمون هنوز بسیار پرخاشگر است و به بازدیدکنندگانی که می‌خواستند به او نزدیک شوند، حمله کرده است.

میمون چاق

رئیس جنگل‌ها در اداره پارک‌های ملی تایلند گفت: «وزن گودزیلا هنوز هم بالای حد نرمال قرار دارد. میمون‌های ماکاک معمولا کمتر از ۱۰ کیلوگرم وزن دارند.» او ادامه می‌دهد: «او همچنین مشکلات رفتاری دارد. زیرا صاحب قبلی او اسباب بازی‌های زیادی در اختیارش قرار می‌داده است. اکنون نیز هر کسی که بخواهد دست به اسباب بازی‌ها بزند و مثلا آن‌ها را بردارد با واکنش پرخاشگرایانه این میمون مواجه شده و او اسباب بازی‌اش را بلافاصله پس می‌گیرد.»

میمون چاق

منبع: روزیاتو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه