ارسال به دیگران پرینت

درگیری پرستار با یکی از مسئولان در بیمارستان | سهمیه واکسن کرونا دردسرساز شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول توضیحاتی در خصوص درگیری بین همراه بیمار و حراست بیمارستان گنجویان این شهرستان ارائه داد.

صبح امروز جمعه ۳ اردیبهشت ماه فیلم کوتاهی مبنی بر درگیری در بیمارستان بزرگ دزفول با عنوان درگیری پرستار با یکی از مسئولان در فضای مجازی منتشر شد. [ماجرای درگیری در بیمارستان گنجویان دزفول چیست؟]

ارسال کننده فیلم مذکور در توضیحات می‌گوید: یکی از مسئولان رده بالای شهرستان دزفول قصد داشته از سهمیه واکسن کرونا کادر درمان این بیمارستان استفاده کند که با مقاومت سرپرستار بیمارستان روبرو شده و در نتیجه حراست وارد عمل می‌شود و پرستار را مورد حمله فیزیکی قرار می‌دهد.

علی قمیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این خصوص گفت: در انتشار این کلیپ و موضوع آن کاملا دروغ پردازی صورت گرفته، به این معنا که در توضیحات این فیلم گفته شده یکی از مسئولان شهرستان با پرستار و افرادی که قصد داشتند از دریافت غیرمجاز واکسن کرونا ممانعت کنند، درگیر شده است.

بیشتر بخوانید: برخورد جدی با متخلفان دریافت واکسن کرونا در خوزستان

وی با تکذیب خبر مذکور افزود: یکی از همراهان بیمار که در بخش کرونایی بستری است قصد ورود به بیمارستان را داشته که براساس دستورالعمل موجود، ماموران حراست با هدف ممانعت از ورود افراد به محل و جلوگیری از آلوده شدن سایر افراد و انتشار بیماری کرونا ویروس، با همراه بیمار درگیر شده اند.

قمیشی با بیان اینکه درگیری فیزیکی با همراهان از سوی حراست تایید شده نیست، اظهار داشت: عوامل حراست باید با هوشیاری و صبوری در جریان چنین اتفاق‌هایی قرار نگیرند، همچنین تلاش می‌کنیم با آموزش نیرو‌های انسانی دیگر شاهد چنین ماجرا‌هایی نباشیم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه