ارسال به دیگران پرینت

هندی ها به دنبال شکایت شان از پرسپولیس| هندی‌ها و AFC دست‌بردار شکایت شان از پرسپولیس نیستند

هندی ها هنوز به دنبال شکایت شان از پرسپولیس هستند. هندی‌ها و AFC دست‌بردار شکایت شان از پرسپولیس نیستند. هندی ها می خواهند هر جور شده شکایت شان از پرسپولیس را دنبال کنند.

پیش از شروع بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در گوای هند صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی موحب ناراحتی هندی‌ها شد که با توجه به جریحه دار شدن احساسات مردم هند فدراسیون فوتبال هند از باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد.

بعد از این اتفاق باشگاه پرسپولیس به دفعات با انتشار پست جدید از هندی‌ها عذرخواهی کرد و اذعان داشت پست منتشره ناخواسته و بدون هماهنگی بوده است و سعی کرد با انتشار پست‌های جدید دل هندی‌ها را به دست بیاورد. با وجود عذرخواهی باشگاه پرسپولیس از هندی‌ها کنفدراسیون فوتبال آسیا اذعان داشته است به شکایت فدراسیون فوتبال هند از باشگاه پرسپولیس رسیدگی خواهد کرد. به احتمال قوی باشگاه پرسپولیس به خاطر انتشار این پست از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا جریمه نقدی خواهد شد. در روزهای اخیر البته به دفعات کادر فنی و مدیران تیم پرسپولیس به میزبانی خوب هندی‌ها اشاره کرده و حتی از فدراسیون فوتبال این کشور بابت پست منتشره عذرخواهی کردند. این اتفاق نشان می‌دهد باشگاه‌ها باید مدیریت بهتری روی فضای رسانه‌ای خود داشته باشند.

پرسپولیس که عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا را یدک می‌کشد با دو برد متوالی در برابر تیم‌های الوحده امارات و الریان قطر شانس زیادی برای قهرمانی در گروه خود دارد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • حمید کلباسی ارسالی در

    باز هم چوب تکبر و بیسوادی مدیران نا لایق چسبیده به فوتبال را خواهیم خورد .

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه