ارسال به دیگران پرینت

تمام واحدهای صنفی غیرضروری در آذربایجان غربی تعطیل شد

اتاق اصناف مرکز آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه‌ای از تعطیلی تمام واحدهای صنفی غیرضروری در سطح این استان خبر داد.

اتاق اصناف مرکز آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه‌ای از تعطیلی تمام واحدهای صنفی غیرضروری در سطح این استان خبر داد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است.

به اطلاع می‌رساند با عنایت به مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا ضروری است از این تاریخ تا اطلاع ثانوی تمامی واحدهای صنفی سطح استان آذربایجان غربی سریعاً نسبت به تعطیلی واحد خود اقدام کنند.

شایان ذکر است رسته‌های صنفی ذیل از این تعطیلی مستثنا بوده و موظف هستند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی نسبت به فعالیت خویش ادامه دهند. 

فروشگاه‌های مواد غذایی و سوپر مارکت ها

واحدهای عرضه کننده گوشت و مواد پروتئینی 

واحدهای نانوایی 

واحدهای میوه فروشی

واحدهای عرضه کننده مواد بهداشتی، دستکش و اقلام یکبار مصرف

واحدهای تولیدی صنفی مرتبط با اقلام بهداشتی 

در مورد رسته‌های خدمات خودرویی و سایر رسته‌های صنفی حسب نیاز، واحدهای کشیک توسط اتحادیه‌ها و اتاق اصناف تعیین و ابلاغ خواهد شد. 

بدیهی است عواقب هر گونه عدم رعایت موارد فوق بر عهده متصدیان واحدهای صنفی مربوطه خواهد بود.

تمامی واحدهای صنفی شهرستان ارومیه موظف به تعطیلی شدند

علیرضا ملامحمدی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه اظهار داشت: از یکم فروردین تا اطلاع ثانوی تمامی واحدهای صنفی سطح شهرستان ارومیه باید به سرعت نسبت به تعطیلی واحد خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی رسته‌ها از این تعطیلی مستثنی هستند افزود: این رسته‌ها باید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی، نسبت به فعالیت خویش ادامه دهند که از جمله آنها، فروشگاه‌های مواد غذایی و سوپرمارکت‌ها، واحدهای عرضه کننده گوشت و مواد پروتئینی، واحدهای نانوایی و جایگاه‌های عرضه سوخت هستند.

 فرماندار ارومیه گفت: از سوی دیگر واحدهای میوه‌فروشی، داروخانه‌ها و واحدهای عرضه کننده مواد بهداشتی، دستکش و اقلام یکبار مصرف و نیز واحدهای تولیدی صنفی مرتبط با اقلام بهداشتی نیز مستثنی شدند.

وی تصریح کرد: در خصوص رسته های خدمات خودرویی و سایر رسته‌های صنفی برحسب نیاز، واحدهای کشیک توسط اتحادیه ها و اتاق اصناف تعیین و ابلاغ خواهد شد.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه