ارسال به دیگران پرینت

پنتاگون: چالش شماره یک ما، چین است

وزیر دفاع آمریکا در پیامی به نیروهای مسلح، چین را چالش شماره یک این وزارت خانه دانست و گفت: رویکرد ما به چین برای پیشبرد سیاست داخلی و خارجی ایالات متحده خواهد بود.

 دفاع آمریکا در پیامی به نیروهای مسلح، چین را چالش شماره یک این وزارت خانه دانست و گفت: رویکرد ما به چین برای پیشبرد سیاست داخلی و خارجی ایالات متحده خواهد بود.

به گزارش ایرنا، لوید آستین شامگاه پنج‌شنبه در این پیام افزود: من به عنوان وزیر دفاع متعهد هستم تا اطمینان حاصل کنم که این وزارتخانه افراد ، اولویت ها و هدف مأموریت را برای ادامه دفاع از ملت ما در برابر دشمنان خارجی و داخلی درست می کند.

وی دفاع از ملت، مراقبت از مردم آمریکا و موفقیت در کار گروهی را سه اولویت کاری در پنتاگون دانست و ادامه داد: بزرگترین چالش امنیتی که مردم ما را تهدید می‌کند، کووید-۱۹ است. این وزارت به حمایت از تلاش های دولت فدرال برای شکست بیماری، دفاع از نیروی مسلح در برابر آن و همکاری با شرکای داخلی و بین‌المللی برای محافظت از مردم ما در برابر ویروس‌های جدید و مرگبار آینده ادامه خواهد داد.

رئیس پنتاگون اضافه کرد: چین را به عنوان چالش در اولویت قرار دهید. این وزارتخانه چین را به عنوان چالش شماره یک گام ما، در اولویت قرار می‌دهد و مفاهیم عملیاتی، توانایی‌ها و برنامه‌های مناسب برای تقویت بازدارندگی و حفظ مزیت رقابتی ما را توسعه می‌دهد.

آستین تاکید کرد: ما اطمینان خواهیم داد که رویکرد ما درمورد چین برای پیشبرد اولویت‌های ما در هماهنگی داخلی و همسو با سیاست کلی دولت در داخلی و خارج خواهد بود که با اتحادها و شراکت‌های ما تقویت می‌شود و به صورت دو حزب در کنگره پشتیبانی می‌شود.

 

منبع : انتخاب

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مجتبی ارسالی در

    هیچ کس غیر از دولت تروریست،جنایتکار،وحشی،جنگ طلب آمریکا دنبال جنگ و کشتار و قلدر مآبی نیست هنوز فکر میکنید هر غلطی که خواستید میتونید انجام بدید دوران شما به سر رسیده،دول غربی و اسرائیل غاصب و مزدوران عرب زبان بزدل و پست مرتجع هرگز به اهداف جنایتکارانه خود نخواهند رسید و انشاءالله نابودی در انتظارشون هست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه