خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

استفاده از دو ماسک ایده خوبی است؟ | چه مواقعی از دو ماسک استفاده کنیم؟

استفاده از دو ماسک ایده خوبی است؟ چه مواقعی از دو ماسک استفاده کنیم؟ این ها سوالاتی است که یک کارشناس آمریکایی درباره استفاده از دو ماسک به آن پاسخ داده است.

استفاده از دو ماسک ایده خوبی است؟ چه مواقعی از دو ماسک استفاده کنیم؟ این ها سوالاتی است که یک کارشناس آمریکایی درباره استفاده از دو ماسک به آن پاسخ داده است.

به گفته، فیراس زابانه اگر قصد دارید از دو ماسک استفاده کنید، باید ماسک هایی با کیفیت خوب که پالایش حداکثری هوا را ارائه می کنند، انتخاب کنید.

ماسک باید به خوبی روی صورت شما ثابت شده و تمام بخش ها را بپوشاند تا هوای پالایش نشده از اطراف آن به داخل نفوذ نکند.

اگر برای پیاده‌روی از خانه خارج می شوید و در تماس نزدیک با افراد دیگر قرار ندارید، استفاده از یک ماسک سه لایه با کیفیت خوب می تواند کافی باشد، اما اگر قرار است در تماس نزدیک با افرادی قرار بگیرد که آنها را نمی شناسید، استفاده از دو ماسک که به خوبی روی صورت قرار گرفته اند می تواند راه حل ساده ای برای افزایش محافظت از شما در برابر بیماری کووید-19 باشد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا نیز به این نکته اشاره داشته است که افراد باید حداقل از یک ماسک استفاده کنند، اما برای کسب اطمینان خاطر بیشتر، استفاده از ماسک دوم می تواند به بستن درزهای موجود در ماسک اول و ثابت شدن آن روی صورت کمک کند.

اگرچه چندین مطالعه نشان داده اند که استفاده از چند ماسک بر میزان اکسیژن دریافتی فرد تاثیرگذار نیست، اما استفاده از دو ماسک ممکن است به طور بالقوه تنفس را برای برخی افراد دشوارتر کند. لایه های بیشتر مواد پالایش کننده می تواند به معنای مقاومت بیشتر در برابر جریان هوا باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه