ارسال به دیگران پرینت

استقلال با یک مهاجم جدید تمرین کرد+عکس| عکس مهاجم جدید استقلال

استقلال با یک مهاجم جدید تمرین کرد. مهاجم جدید استقلال در تمرینات کسی نیست جز معین عنایتی فرزند رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال. به احتمال زیاد معین عنایتی که مهاجم جدید استقلال محسوب می شود به زودی در ترکیب اصلی تیم استقلال جای می گیرد.

استقلال با یک مهاجم جدید تمرین کرد. مهاجم جدید استقلال در تمرینات کسی نیست جز معین عنایتی فرزند رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال. به احتمال زیاد معین عنایتی که مهاجم جدید استقلال محسوب می شود به زودی در ترکیب اصلی تیم استقلال جای می گیرد.

معین عنایتی فرزند رضا عنایتی مهاجم پیشین و پیشکسوت استقلال تهران امروز در تمرین آبی ها شرکت کرد و در یک بازی درون تیمی، زوج دیاباته در خط حمله بود.

اما نکته جالب تمرین امروز استقلالی ها، حضور معین عنایتی فرزند رضا عنایتی مهاجم سابق استقلال و سرمربی هوادار در تمرین امروز آبی پوشان است که او در قالب تیم زرد در کنار شیخ دیاباته زوج خط حمله این تیم را تشکیل داد.

عنایتی که متولد خرداد ۸۰ است، فوتبال حرفه‌ای را از تیم نوجوانان پدیده مشهد آغاز کرد و سپس به نوجوانان استقلال آمد و سال گذشته نیز در جوانان استقلال بازی کرد.

او امروز این فرصت بزرگ را به دست آورد تا در کنار بازیکنان اصلی استقلال و شیخ دیاباته مهاجم باتجربه این تیم بازی کند. باید دید نظر محمود فکری درخصوص عنایتی جوان چه خواهد بود و آیا قصد اضافه کردن او به تیم اصلی را دارد یا خیر.

پسر رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال ، امروز و در جریان فوتبال درون تیمی برای تیم زرد پوشان به میدان رفت.

تمرین امروز استقلال تهران برای آمادگی جهت دیدار مقابل مس رفسنجان برگزار شد. بازیکنان در این جلسه تمرینی در قالب دو تیم زرد و آبی به مصاف هم رفتند.

بازیکنان پیش از شروع بازی، از ساعت ۱۱:۳۰ به گرم کردن بدن‌های خود مشغول شدند. پیش از شروع بازی درون تیمی امروز، بازیکنان تولد فرشید اسماعیلی را به او تبریک گفتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه