ارسال به دیگران پرینت

هدیه تهرانی لباس فرح را پوشید؟| واکنش کارشناس اصولگرا: فرح در لباس هدیه تهرانی

علیرضا سربخش، کارشناس فرهنگی اصولگرا بر این باور است که هدیه تهرانی لباس فرح را پوشیده است. این کارشناس اصولگرا گفته است فرح در لباس هدیه تهرانی در جشنواره فجر دیده می شود. به عقیده او هدیه تهرانی در فیلم "بی همه چیز" شبیه فرح لباس پوشیده است.

علیرضا سربخش، کارشناس فرهنگی اصولگرا بر این باور است که هدیه تهرانی لباس فرح را پوشیده است. این کارشناس اصولگرا گفته است فرح در لباس هدیه تهرانی در جشنواره فجر دیده می شود. به عقیده او هدیه تهرانی در فیلم "بی همه چیز" شبیه فرح لباس پوشیده است.

علیرضا سربخش، کارشناس فرهنگی اصولگرا مدعی شد: فرح دیبا به جشنواره فیلم فجر رسوخ کرده است!

 مدعی شد: فرح دیبا به جشنواره فیلم فجر رسوخ کرده است!

وی تصریح کرد: در این شرایط و اوضاع و احوال در سینمای ایران هم شاهد افرادی هستیم که دست به دست دشمن دادند و در مقابل دشمن مردم را به سمت سیاست های آمریکا تشویق کردند و فیلم هایی را ساختند و در جشنواره به نمایش درآمد که مردم را تشویق به اعتراض و اعتصاب کردند این نگاه و ایدئولوژی در سینمای ایران کاملا دیده می شود و ما تاب دیدن این آثار را نداریم.

سربخش مدعی شد: جالب است که در یکی از فیلم های به نمایش درآمده هنرپیشه را با آرایش و لباس فرح دیبا به نمایش می گذارند و منتظر ناجی که به گمان خودشان فرح دیباست، هستند!

سربخش ذیل اظهاراتش تلویحا به فیلم «بی همه چیز» در جشنواره فیلم فجر امسال اشاره کرده است؛ یعنی همان فیلمی که مسعود فراستی به تعریف و تمجید از آن پرداخته و عبارت "واقعه" را درباره‌اش به کار برده است!

خبرگزاری فارس به نقل از علیرضا سربخش درباره براندازانه بودن برخی از فیلمهای جشنواره نوشت: وقتی ترامپ در اواخر دولتش دیوانه شده بود و گفت عملی را انجام می دهد که در آینده شاهد نتایج آن خواهید بود. الحق و الانصاف نیروهای مسلح کشور ارتش و سپاه به خوبی ایستادند که در مقابل این یاوه گویی ها مقابله کنند. اما متاسفانه در داخل کشور افرادی در بخش های مختلف دست دردست آمریکا کشور و مردم را تضعیف کردند و به جای تهییج مردم در مقابل دشمن پشت مردم را لرزاندند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه