خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

طب سنتی به کمک انصاریان می آید| انصاریان وضعیت خوبی ندارد

پزشکان طب سنتی به کمک انصاریان آمدند. گفته می شود در حالی که برادران و خواهران انصاریان با این موضوع مخالفت داشتند مادر انصاریان بعد از صحبت با اعضای خانواده رضایت داده تا این پزشکان اقدامات درمانی خود را برای تغییر وضعیت انصاریان آغاز کنند.

گروهی از پزشکان طب سنتی برای کمک به مداوای انصاریان به بیمارستان فرهیختگان رفتند و در گفت و گو با خانواده او اعلام کردند می‌توانند طی ۴۸ ساعت حال انصاریان را بهتر کنند، پس از این خبر گفته می شود در حالی که برادران و خواهران انصاریان با این موضوع مخالفت داشتند مادر انصاریان بعد از صحبت با اعضای خانواده رضایت داده تا این پزشکان اقدامات درمانی خود را برای تغییر وضعیت انصاریان آغاز کنند.

در شرایطی که تلاش کادر درمان برای بهبود وضعیت جسمی این ستاره سابق فوتبال ایران ادامه خواهد داشت، باید منتظر ماند و دید که آیا تغییر پزشک معالج و حضور یک پزشک طب سنتی می تواند وضعیت این ستاره سابق فوتبال و حال حاضر سینما را بهبود بخشد یا خیر.

پزشکان بیمارستان فرهیختگان در پی سرایت ویروس به بخش های پایینی ریه مجبور به استفاده از دستگاه ونتیلاتور شدند تا شرایط او وخیم تر نشود. البته نقطه امیدوار کننده این بود که بخشی از ریه های او که درگیر ویروس کرونا بود، کمی بهبود پیدا کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه