ارسال به دیگران پرینت

زمان واریز یارانه معیشتی اعلام شد

سومین مرحله حمایت معیشتی فردا شب (سه شنبه) به حساب ۱۹ میلیون خانوار واریز می‌شود.

طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه با توجه به تعطیلی روز چهارشنبه، سومین مرحله از حمایت‌های معیشتی ساعت ۲۴ فردا شب (۸ بهمن) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

کمک‌های معیشتی به تناسب بعد افراد خانوار پرداخت‌ خواهد شد؛ به‌گونه‌ای که برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز انجام می‌شود.

به گفته سخنگوی سازمان برنامه و بودجه، در این مرحله ۷۵۷ هزار و ۳۲۴ خانوار دیگر که درخواست بررسی مجدد آنها از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تایید شده، حمایت معیشتی مرحله اول و دوم و سوم را همزمان فردا شب دریافت خواهند کرد. بر این اساس، مجموع خانوارهای دریافت کننده حمایت معیشتی به ۱۸ میلیون و ۹۹۷ هزار و ۹۶ خانوار رسیده است.

طبق اعلام وی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنان در حال ارزیابی سایر درخواست ها بوده و امکان تایید تعداد بیشتری از این خانوارها در ماه های آتی وجود دارد و در هر مرحله که خانوارها از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مورد تایید قرار بگیرند حمایت معیشتی از مرحله نخست برای آنها محاسبه و واریز خواهد شد.

اما طبق آخرین مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس قرار بر این است که از سال آینده پرداخت یارانه نقدی و معیشتی طی یک مرحله انجام شده و به ازای هر نفر ۷۲ هزار تومان پرداخت شود.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • عباسی ارسالی در

  خدایی پول دار گرفتن من فقیر نتونستم بگیرم گناهش به عهده اونی که اشتباه حساب میکنه وامی ضامن شدم از بابت خونه به رفیقم به حساب من بانک انتقال داده بعد تو پاچه من رفته ولی میرزای وارد نیست الان طرف از گرسنگی میمیره اون سال قبل حساب میکنه

 • حسين ارسالی در

  باسلام.اينجانب تابستان امسال وام براي ساخت مسكن برداشتم ولي ميگن درامدت زياده.چرااستلام وام نكردين

 • على کاکاوند ارسالی در

  محبت کنید حداقل به اینهایی که تحت پوشش بهزیستی هستند بیشتر کمک کنید حداقل از یارانه ها که مبلغ کم شده، به ما کمک بشه ممنون از شما

 • مرتضی ارسالی در

  سلام پولدارداره یارانه معبشتی می گیره به منه کارکرنمی دن عجب عدالتی

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه