ارسال به دیگران پرینت

بیمه 200 هزار نفری که کارگر ساختمانی نبودند قطع شد

رئیس کانون کارگران ساختمانی کشور و عضو کارگری هیات امنای سازمان تامین اجتماعی از قطع بیمه ۲۰۰ هزار نفر که کارگر ساختمانی نبوده‌اند خبر داد

۵۵آنلاین :

اکبر شوکت گفت : این تصمیم با دستور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی انجام شده و قرار است به جای آنها اسامی کارگران ساختمانی واقعی وارد لیست شود.

وی با بیان اینکه در مرحله اول تنها ۸۳ هزار کارگر ساختمانی در سراسر کشور جایگزین می‌شوند، گفت: آقای نوربخش تاکید کرده‌اند که کارگران واقعی هرچه سریعتر جایگزین متخلفان شوند که از این بایت از ایشان تشکر می‌کنیم. همین جا تاکید می‌کنم که ثبت‌نام جدید تنها از طریق سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی انجام می‌شود لذا شعباتی از تامین اجتماعی که از این دستور تخلف کنند و افراد متقاضی را از طریق سامانه تحت پوشش قرار ندهند، به بخش تخلفات اداری سازمان تامین اجتماعی معرفی می‌شوند.

رئیس کانون کارگران ساختمانی کشور افزود: از این بعد به هر طریقی جلوی متخلفان می‌ایستیم و اجازه نمی‌دهیم که حتی بتوانند خود را وارد سامانه کنند تا بعد بیمه‌شان را قطع کنیم. بلکه آنها را از طریق بانک رفاه ایرانیان و بازرسی انجمن‌های صنفی شناسایی می‌کنیم.

شوکت در پایان گفت: این اتفاق خوب بدون همکاری نردیک انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی با سازمان تامین اجتماعی ممکن نمی‌شد. باید اضافه کنم که دستورالعمل جایگزینی افراد متقلب با کارگران ساختمانی واقعی به شعبات تامین اجتماعی سراسر کشور ابلاغ شده است.

منبع : ایران آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

نظرسنجی

آیا شما در انتخابات مجلس شرکت می کنید ؟
نتیجه نظرسنجی