ارسال به دیگران پرینت

استان مرکزی | مبادی ورودی و خروجی خمین مسدود شد

هیچ کارت ترددی برای پلاک های غیربومی استان صادر نمی‌شود و تردد شبانه خودروهای بومی و غیربومی از ساعت ۲۲ الی سه بامداد ممنوع است.

فرماندار خمین گفت: مبادی ورودی و خروجی خمین از روز پنجشنبه با مصوبه ستاد استانی کرونا مسدود شد و آمد و شد خودروهای پلاک غیربومی به این شهر نارنجی کرونا ممنوع است.

«احمد طهرانی» افزود: فقط مبادی ورودی در میدان ۹دی (ورودی از جاده  اراک) و خروجی سمت الیگودرز برای تردد حفاظت شده و همراه با کنترل پلاک‌های غیربومی استان از سوی پلیس باز است.

وی بیان کرد: ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهرستان خمین ممنوع است و متخلفان مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای هر شبانه روز خواهند بود و پلاک‌های غیربومی استان که پیش از اجرای مصوبه ستاد استانی کرونا در شهرستان خمین ساکن شده‌اند نیز شامل این جریمه می‌شوند.

فرماندار خمین اضافه کرد: هیچ کارت ترددی برای پلاک های غیربومی استان صادر نمی‌شود و تردد شبانه خودروهای بومی و غیربومی از ساعت ۲۲ الی سه بامداد ممنوع است.

طهرانی گفت: در ایام نوروز با توجه به وضعیت نارنجی خمین ورود به تمام پارک‌ها و تفرجگاه‌ها شهرستان ممنوع است و مشاغل گروه سه و چهار از جمله مدارس، دانشگاه‌ها، مهدهای‌کودک، تالارهای‌پذیرایی، آرایشگاه‌های‌زنانه،قهوه‌خانه‌ها و کافه‌ها نیز در این ایام مجاز به فعالیت نیستند.

فرماندار خمین تاکید کرد: شهروندان به‌منظور حفظ سلامتی خود و دیگران در تعطیلات نوروز از حضور در اجتماعات خانوادگی به طور جدی پرهیز کنند.

خمین واقع در جنوب استان مرکزی زادگاه امام راحل است که به همراه محلات و دلیجان به‌عنوان یکی از قطب‌های گردشگری در نورز هرسال پذیرای شمار زیادی از مسافران بود.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه