ارسال به دیگران پرینت

جزئیات محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه در جاده‌های کشور

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعلام محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه در جاده‌های کشور طی امروز و فردا از بارش باران در محور‌های ۷ استان خبر داد.

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعلام محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه در جاده‌های کشور طی امروز و فردا از بارش باران در محور‌های ۷ استان خبر داد.

 بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب سازمان راهداری سراسر کشور طی شبانه‌روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محور‌های برون‌شهری، نسبت به‌روز قبل کاهش ۰.۹ درصدی را نشان می‌دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲ درصد بوده، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ بامداد صورت گرفته است.

سازمان راهداری از تردد روان در محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) و بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های گیلان، مازندران، البرز، تهران، قم، مرکزی و همدان خبر داده است.

محدودیت‌های ترافیکی تا شنبه ۱۹ مهرماه

۱. موتورسیکلت:

تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۹ از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی):

۲.۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

۲.۲- محور هراز:

الف- تردد تریلر‌ها کماکان ممنوع است.

ب- تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز‌های جمعه و شنبه ۹۹/۰۷/۱۸ و ۹۹/۰۷/۱۹ تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از محور هراز ممنوع است.

۳. محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر:

- تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه ۹۹/۰۷/۱۸ از مسیر شمال به جنوب در محور فوق ممنوع است.

۴. محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس

- تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ جمعه ۹۹/۰۷/۱۸، در محور فوق ممنوع است.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه