خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تیم ملی اسنوکر امارات حاضر به رویارویی با قطر نشد

تیم ملی امارات در رقابت‌های اسنوکر آسیا حاضر نشد برابر تیم قطر به میدان برود، موضوعی که باعث خشم و عصبانیت قطری‌ها شده است.

۵۵آنلاین :

تیم ملی امارات در رقابت‌های اسنوکر آسیا حاضر نشد برابر تیم قطر به میدان برود، موضوعی که باعث خشم و عصبانیت قطری‌ها شده است.

رقابت‌های اسنوکر آسیا در قرقیزستان در حال برگزاری است و تیم‌هایی مانند امارات، قطر و ایران هم این رقابت‌های حضور دارند. قرار بود که دو تیم ملی قطر و امارات که اخیرا روابط سیاسی آنها دچار تنش شده در این رقابت‌ها به مصاف هم بروند، همه چیز آماده برگزاری این رقابت بود و بازیکنان دو تیم خود را آماده حضور در میدان می‌کردند که به یک‌باره امارات تصمیم گرفت که به خاطر قطع رابطه سیاسی با قطر، با این تیم مسابقه ندهد و بازیکنان محل برگزاری بازی را ترک کردند. این اقدام اماراتی‌ها باعث خشم قطری‌ها شده و از آن به عنوان یک رسوایی بزرگ برای کشور امارات یاد کردند و به احتمال خیلی زیاد باعث محرومیت طولانی مدت این کشور عربی خواهد شد. نکته جالب این که بعد از لغو این دیدار، بازیکنان تیم ملی امارات با بازیکنان قطر دیدار کردند و از آنها برای اتخاذ چنین تصمیمی عذرخواهی و تاکید کردند که آنها دوست داشتند که این دیدار برگزار شود اما یک تماس تلفنی باعث لغو آن شد. امارات و عربستان بعد از تنش سیاسی اخیر با قطر کلیه روابط خود با این کشور را به حالت تعلیق درآورده و حتی این قطع رابطه به ورزش هم کشیده شده است.

منبع : ایسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه