ارسال به دیگران پرینت

قتل | قتل دختر ۱۶ ساله

نامزدی‌ای که به قتل ختم شد! | بررسی ماجرای وحشتناک قتل دختر 16 ساله

به تازگی عدم تفاهم یک زوج به قتل دختر 16 ساله در رضوانشهر ختم شد. برای اطلاع از ماجرای قتل دختر 16 ساله در ادامه این خبر باما همراه باشید.

نامزدی‌ای که به قتل ختم شد! | بررسی ماجرای وحشتناک قتل دختر 16 ساله

بررسی ماجرای قتل دختر 16 ساله

به تازگی عدم تفاهم یک زوج به قتل دختر 16 ساله در رضوانشهر ختم شد. برای اطلاع از ماجرای قتل دختر 16 ساله در ادامه این خبر باما همراه باشید.

عامل جنایت رضوانشهر بعد از دستگیری جزییات قتل دختر 16 ساله را شرح داد.

اختلافات دختر و پسری که قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند با قتل هولناک دختر پایان یافت. صبح دیروز (جمعه) تعدادی از اهالی شهرک چوکای رضوانشهر، واقع در استان گیلان که متوجه دود در مدرسه‌ای متروکه شده بودند خودشان را به آنجا رساندند و با دیدن جسد سوخته دختری، پلیس را خبر کردند. با حضور تیم جنایی در محل کشف جسد، گوشی موبایل مقتول و یک چاقوی خون‌آلود کشف شد که نشان می‌داد دختر جوان ابتدا با چاقو به قتل رسیده و سپس پیکرش به آتش کشیده شده است. بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول  اهل همان منطقه است و با تحقیق از خانواده‌اش مشخص شد که او ساعتی قبل با نامزدش قرار ملاقات داشته است. شواهد به‌دست‌آمده نشان می‌داد مقتول که ۱۶سال داشت از مدتی قبل با پسری ۲۱ساله نامزد کرده و قرار بود به‌زودی با یکدیگر ازدواج کنند.

قتل عمد دختر ۱۹ ساله توسط پدرش | مجرم: فقط می‌خواستم دخترانم را فلج کنم!

 آنطور که خانواده مقتول می‌گفتند او ساعتی قبل برای دیدن نامزدش از خانه بیرون آمده بود و دیگر هیچ‌کس از او خبری نداشت. حدود 2ساعت بعد پسر جوان دستگیر شد و در بازجویی‌ها به قتل نامزدش اعتراف کرد.

 او گفت: مدت‌ها بود که با یکدیگر نامزد کرده و قرار ازدواج گذاشته بودیم تا اینکه مدتی قبل من به دختر دیگری علاقه‌مند شدم و تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم. از آن زمان بود که رابطه‌ام با مقتول سردتر شد. او مدام پیگیر ازدواج بود. می‌گفت پس چرا برای شروع زندگی مشترک‌مان کاری نمی‌کنی؟ من هم مدام همه‌‌چیز را به عقب می‌انداختم تا اینکه صبح امروز تصمیم گرفتم همه‌‌چیز را تمام کنم. متهم به قتل ادامه داد:‌ به بهانه صحبت‌کردن او را به مدرسه متروکه کشاندم و پس از قتل وی، جسدش را آتش زدم.

سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان با اعلام جزئیات این جنایت به همشهری گفت:‌ پس از اعترافات اولیه متهم وی به اتهام قتل عمد دختر جوان در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و بررسی‌ها در این‌باره ادامه دارد.‌

منبع : منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   ای مرد نامرد پست فطرت خیانتکار تونامزد داشتی و ب زن دیگری دل بستی بعدنامزدتو کشتی ای خیانتکارسزای ت مرگ است قصاص واعدام شوی تادرس وعبرت دیگران شود

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه