ارسال به دیگران پرینت

تجاوز | آدم ربایی | مرند

گرداندن متجاوزان و آدم‌ربایان در خیابان‌های مرند!+ویدئو

گرداندن پنج محکوم به آدم‌ربایی و تجاوز به یک دختر در یکی از روستاهای مرند

یک مورد آدم ربایی در یکی از پارک های شهر مرند به پلیس گزارش شد که طی آن پنج نفر اقدام به ربودن یک دختر دانشجو با نامزدش در یکی از تفرجگاه ها و آزار و اذیت آنها کرده بودند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع دستگیری آدم ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفته و با استفاده از شگردهای پلیسی تعداد ۵ نفر از آدم ربایان که اهل یکی از روستاهای شهرستان و دارای سابقه شرارت بودند در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر و در این راستا پرونده تشکیل برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

جلیلیان خاطرنشان کرد: در بازجویی های صورت گرفته، متهمان به عمل مجرمانه خود اعتراف و برابر دستور دادستان شهرستان مرند آدم ربایان در سطح شهر گردانده شدند تا درس عبرتی باشد برای مخلان نظم و امنیت عمومی که این اقدام دستگاه قضائی، اقتدار و سرعت عمل پلیس شهرستان در دستگیری و گرداندن آنها در سطح شهر مورد استقبال شهروندان قرارگرفته و رضایت مردمی را در پی داشت.

فرمانده انتظامی مرند با تاکید بر اینکه پلیس و قوه قضائیه مقتدرانه با هرگونه ناامنی و اقدامی که فضای جامعه را ملتهب می کند برخورد خواهند کرد، گفت: امنیت خط قرمز پلیس بوده و شهرستان مرند محل امنی برای مجرمان نیست و رفتار مجرمانه و هنجارشکنانه آنها بی پاسخ نخواهد ماند.

دادستان مرند به افراد شرور و سابقه دار هشدار داد

دادستان مرند ضمن هشدار به افراد سابقه دار و هنجار شکن شهرستان گفت: در برخورد قانونی و سریع با این گونه افراد هیچ گونه مسامحه ای نخواهیم داشت و در صورت عدم اصلاح رفتار، مجازات سختی در انتظار اشرار خواهد بود.

یوسف ضیامهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: افرادی که شرور و سابقه دار باشند در صورت تکرار انجام شرارت، حتی می توانند به عنوان محارب، با مجازات اعدام روبرو شوند و جای هیچ عفو و بخششی نیست.

وی ضمن اشاره به موضوع آدم ربایی در شهرستان مرند خاطرنشان کرد: پیرو گزارش یک فقره آدم ربایی در اوایل خردادماه امسال، مراجع انتظامی با دستور دادستانی به موضوع ورود پیدا کردند و در مدت ۲۴ ساعت، هر پنج نفر آدم ربا دستگیر شدند.

دادستان مرند افزود: با وجود مشخص نبودن هویت آنها، توانستیم ظرف ۲۴ ساعت، آنها را شناسایی کنیم.

وی ادامه داد: این افراد پس از شناسایی، به همت مراجع انتظامی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته و پس از تفهیم اتهام، با قرار تأمین مناسب بازداشت شدند.

ضیامهر اعلام کرد: این پرونده پس از صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال خواهد شد تا این افراد به اشد مجازات محکوم شوند و عبرتی برای افرادی که به قانون دهن کجی می کنند، باشد.

به گزارش ایرنا، پنج محکوم به آدم‌ربایی و تجاوز به یک دختر در یکی از روستاهای مرند به دستور دادستانی در خیابان های این شهر گردانده شدند.

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی