ارسال به دیگران پرینت

بازیگر مطرح و سرشناس |فضای مجازی | سلبریتی ها | بازیگری ثروتمند

راز پدر بازیگر معروف فاش شد

فریبا نادری صادقانه اعتراف می کند که پدرش سرباز فراری بود و او را به زور به جبهه فرستاند و این صداقت فریبا نادری مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

فریبا نادری بازیگر مطرح و سرشناس گفت که پدرش سرباز فراری بود و او را به زور به جبهه فرستاند و کاربران فضای مجازی درباره این موضوع روی خوشی را نشان دادند.

اقدامات خیرخواهانه فریبا نادری با وضع مالی خوب

فریبا نادری که یکی از بازیگران ثروتمند است مدتی است در جهت تبلیغ انجام کارهای خیر و کمک به افراد نیازمند فعالیت می کند.

برخی ها در کامنت ها به فریبا نادری می گویند تو که وضعیت مالی خیلی خوبی داری چرا این 500 میلیون را خودت نمی دهی و خب اینگونه دلسرد کردن سلبریتی ها برای جمع اوری کمک خوب نیست و باید تا می توانیم فرهنگ کمک کردن به دیگران را در جامعه گسترش دهیم. فریبا نادری با اینکه از طرفداران اصلی حسن روحانی بوده و گفته بود که از انتخاب او پشیمان نیستم.

از گرانی ها که باعث کم رونق شدن رستورانش شده می نالد : یکی از جنجالی ترین ویدیوهای فریبا نادری مربوط به حمایت او از حسن روحانی بود که برخلاف بسیاری از بازیگران و سلبریتی هایی که پا پس کشیدند از انتخابش دفاع کرد و نشان داد که ظاهرا فشار اقتصادی زیاد بر زندگی او تاثیری نگذاشته است.

همین اقدام او باعث انتقادهای شدید مردم شد. نادری بازیگری ثروتمند است که خیلی از مردم اعتقاد دارند که به دلیل شوهر پولدارش است، او یک ویلای لاکچری و بزرگ در شمال کشور دارد که اکثر اوقات تصاویری از آن منتشر می کند. وی در پاسخ به سوال مردم درباره ویلایش به کنایه گفت : مردم ببخشند که ویلا دارم.

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    اگرازراه حلال بدست آورده ای حالات اگراراه فسادحرامت باد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه