آرمین  زارعی

آرمین زارعی

متولد : 1365-02-04

آرمین زارعی متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران، خواننده رپ فارسی و دیس لاو است. 

 

بیوگرافی نویسنده

سوابق کاری

آثار آرمین 2afm :

مبارک باشه

چیزی شده

قلبم

خوش به حالت

مثل تو هیچ جایی ندیدم

چته

دیوونه

شبا کجایی

صدامو داری

یه چیزی بگو

چقدر خوبه

نمی‌شه هرگز

چی شد صدا قطع شد

نه تابستون نه پاییز

یه سالیه

طبق معمول

نیستی

آروم یواش

دمش گرم

بارون

بگو برا چی

بذار پلی شه موزیکم

رفت

 

توضیحات

آرمین زارعی با نام هنریِ آرمین 2AFM (زادهٔ ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران)، خواننده رپ فارسی و پاپ است. آرمین 2afm دانشجوی اخراجی رشته مهندسی کامپیوتر میباشد که فعالیت خود را با موسیقی رپ شروع کرد و حالا بیشتر با نام آرمین ۲afm شناخته می شود. ۲AFM مخفف (آرمین - علی- فرهاد- مهراد) نام خود او و سه نفر دیگر از دوستان همکارش در عرصه موسیقی است.

فیلم غوغای آرمین 2afm در اولین کنسرت غیر زیرزمینی + بیوگرافی خواننده  پرطرفدار

 

آرمین 2afm خوانندگی را از دوران دبیرستان با 4 نفر از دوستانش بصورت خانگی شروع کرد. بعد از آن دوران تصمیم می گیرند در یک استودیو فعالیت خود را ادامه دهد، آشنایی اش با رضایا و پیشنهاد او برای خواندن روی آهنگ نارگل باعث شهرتش شد.

تا سال 88 فعالیت خود را بصورت زیرزمینی ادامه می داد تا اینکه بعد از اتفاقات سیاسی تصمیم گرفت فعالیت اش را کم کند تا مبادا دستگیر نشود اما با صحبت های امیر تتلو دوباره به عرصه بازگشت و با شرکت موسیقی آن ور آبی وارد همکاری شد و آهنگ هایش را با لوگوی آنها منتشر کرد.

آرمین زارعی کیست؟ | بیوگرافی آرمین 2afm و ماجرای مجوز گرفتن او - هیوا نیوز

 

آرمین در چند سال اخیر فعالیت موسیقی زیرزمینی خود را قطع کرد و  برای کسب مجوز نیز آثارش را از سال 92 به ارشاد میفرستاد اما موفق نشد. در نهایت با شرکتی وارد همکاری شد تا اینکه اسفند 1398 مجوز او برای فعالیت با نام اصلی اش آرمین زارعی توسط ارشاد صادر شد، البته مجوز او برای آهنگ های تلفیقی است نه پاپ.

بیتوته