ارسال به دیگران پرینت

افشای رابطه نامشروع ترامپ با یک مدل مجله مستهجن

روزنامه نیویورکر فاش کرد که دونالد ترامپ حدود ۹ ماه با یک مدل نشریه مستهجن رابطه نامشروع داشته است.

۵۵آنلاین :

روزنامه نیویورکر به تازگی در مطلبی فاش کرده است که «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا با «کارن مک دوگال»، مدل سابق مجله مستهجن «پلی بوی» رابطه نامشروع داشته است و یک شرکت چاپ حامی رئیس جمهور آمریکا به وی 150 هزار دلار بابت خریدن حق چاپ این قضیه پرداخت کرده است.

این موضوع نخستین بار در نوامبر سال 2016 در نشریه وال استریت ژورنال منتشر شد؛ اما در آن زمان مک دوگال هیچ واکنشی به این خبر نشان نداد.

به نوشته نیویورکر و بر اساس یادداشت های شخصی این مدل بدنام، ترامپ در ژوئن 2006 با کارن مک دوگال در یک جشن در لس آنجلس آشنا شده و از آن زمان وارد رابطه نامشروع با او شده است (یعنی زمانی که ملانیا ترامپ به تازگی بارون را به دنیا آورده است). روزنامه نیویورکر 8 صفحه از یادداشت‌های دست نویس مک دوگال در اختیار دارد که جزئیات کاملی درباره رابطه نامشروع وی با ترامپ ارائه کرده است. خود مک دوگال هم صحت این یادداشت را تأیید کرده است.

مک دوگال در این یادداشت 8 صفحه ای نوشته است که ترامپ خیلی زود به او علاقه مند شده است به گونه ای که یکی از دوستانش در مهمانی به او گفته است: «ترامپ خیلی از تو خوشش آمده است. فکر کنم همسر بعدی او تو باشی.»

مک دوگال در این یادداشت تأیید کرده است که حدود 9 ماه با ترامپ رابطه داشته است و در هتل «بوری هیلز» در کالیفرنیا با او ملاقات می کرده است.

وی همچنین اعلام کرد که در یک مهمانی دیگر ترامپ، او را به پسرانش معرفی کرده است؛ اما پس از 9 ماه در آوریل 2007 به رابطه اش با ترامپ پایان داده است؛ زیرا او اظهاراتی نژادپرستانه علیه سیاه پوستان و یکی از دوستانش مطرح می کرده است.

گزارشها حاکی از آن است که در زمان رقابتهای انتخاباتی ترامپ، شرکت «امریکن میدیا» -- که به نظر می رسد از حامیان دونالد ترامپ است-- داستان رابطه این زن با ترامپ را خریداری کرده و در ازای آن به این مدل بدنام، مبلغ 150 هزار دلار حق السکوت پرداخت کرده است. اما این شرکت هیچگاه چنین داستانی را علیه ترامپ چاپ نکرد.

سخنگوی کاخ سفید این اتهامات را تکذیب کرد. ترامپ هم مدعی شد که هرگز با مک دوگال ارتباطی نداشته است.

انتشار این اخبار جنجالی علیه ترامپ در حالی رخ داده است که حدود یک ماه پیش هم وال استریت ژورنال در مطلبی فاش کرد که یکی از وکلای دونالد ترامپ به یک بازیگر فیلم های مستهجن به نام «استفانی کلیفورد» به دلیل داشتن رابطه غیر اخلاقی با ترامپ، مبلغ 130 هزار دلار حق السکوت داده است. وکیل ترامپ چندی پیش تأیید کرد که چنین باجی را به استفانی کلیفورد پرداخت کرده است.

منبع : ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه