ارسال به دیگران پرینت

آیفون | راز کاربردی آیفون

راز بسیار کاربردی آیفون که می تواند شما را به ستاره هر مجلسی تبدیل کند!

آیفون یک راز بسیار کاربردی دارد که می‌تواند شما را به ستاره هر مجلسی تبدیل کند. این قابلیت پنهان به شما امکان می‌دهد آیفون خود را به یک بلندگو تبدیل کنید و تنظیم آن بسیار آسان است.

راز بسیار کاربردی آیفون که می تواند  شما را به ستاره هر مجلسی تبدیل کند!

راز کاربردی آیفون

این ویژگی به گونه‌ای طراحی شده است که به شما امکان می‌دهد صدایی بلندتر از حد معمول پخش کنید.

نحوه به کار انداختن قابلیت بلندگوی گوشی به این صورت است: به تنظیمات، قابلیت دسترسی، صوتی و تصویری، بخش تسهیلات هدفون (Headphone Accommodations) بروید و گزینه «قوی» را انتخاب کنید.
«سی ان ان آندراسکور» که خود از این قبلیت بهره برده و شیوه دستیابی به این قابلیت را با ۹۴ هزار فالوور خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته در پستی در این شبکه اجتماعی خطاب به فالوورهای خود نوشته است: اکنون گوشی شما موسیقی را با صدایی بسیار بلندتر پخش می‌کند.

شرکت اپل قید تولید این مدل آیفون را برای همیشه زد

«سی ان ان اندراسکور» شیوه دستیابی به این قابلیت را هک سودمند نامیده است. بینندگان این پست بسیار هیجان زده شدند، یکی از طرفداران این هک سودمند را «درخشان» و دیگری نیز آن را  «عالی» خواند. این یک ترفند عالی برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود در یک مهمانی، یا حتی گوش دادن به موسیقی در خانه است. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید بیشترین بهره را از آیفون خود ببرید. از باز کردن فضای ذخیره‌سازی بیشتر به صورت رایگان تا ارسال پیام‌های مخفی به دوستان خود، همانطور که می‌بینید امکانات گوشی‌های همراه آیفون بی‌پایان هستند.
این هک به شما نشان می‌دهد که همزمان با ضبط فایل موسیقی چگونه کپی و پیست کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از «فرمان صوتی سیری» یک خبر، یک پست اجتماعی، یک عکس یا حتی یک پادکست را به اشتراک بگذارید.

همچنین این هک ساده حتی به شما اجازه می‌دهد برگه‌های ناشناس را قفل کنید و بدون اینکه فعالیت شما در سیستم به خاطر سپرده شود، گوگل کروم را مرور کنید. بنابراین دفعه بعد که می‌خواهید آهنگ‌هایی را پخش کنید، آیفون خود را به عنوان یک بلندگوی باکیفیت انتخاب کنید.

 

منبع : همشهری
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه