ارسال به دیگران پرینت

امروز برگزار شد؛

جلسه نهایی کارگروه مجمع تشخیص مصلحت در باره الگوی اسلامی ایرانی

جلسه نهایی کارگروه مجمع تشخیص مصلحت در باره الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت امروز برگزار شد.

 آخرین نشست مشترک کارگروه جمع بندی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف بررسی تعدادی از بندهای موارد نه‌گانه ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام جهت ارتقاء الگوی فوق با حضور آیت‌الله آملی‌لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

آیت‌الله آملی‌لاریجانی در ابتدای این نشست ضمن بیان این نکته که متأسفانه جلسات بررسی ایرادات مجمع، تا حدی به طول انجامیده است و باید به بررسی‌ها سرعت بخشید، اضافه کرد: علی‌القاعده انتظار و توقع از یک الگوی مناسب، این است که علاوه بر چارچوب‌ها و به اصطلاح شکل پیشرفت، به محتوای آن هم بپردازد و با طرح نظریاتی محتوایی در باب عدالت، اقتصاد، سیاست، فرهنگ و خانواده و امثال آن، بدان غنا ببخشد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه اظهار کرد: سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت علاوه بر چارچوب‌های دینی و ارزش‌های اخلاقی و اسلامی، طبیعتا باید از تحقیقات جدید و علم روز نیز بهره ببرد و هماهنگ و سازگار باشد.

براساس این گزارش، پس از ارائه نظرها و پیشنهادی مطرح شده، در مورد سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در کارگروه مجمع تشخیص مصلحت نظام، این سند پس از اصلاحات برآمده از آراء و نظرات ارائه شده، و جمع‌بندی، به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تقدیم می‌شود.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه