ارسال به دیگران پرینت

گرد و خاک و طوفان شن، به اصفهان سفر نکنید

رئیس مرکز مدیریت راه های استان اصفهان، از رانندگانی که قصد سفر به این مناطق دارند، خواست تا سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه های استان اصفهان گفت: هم اکنون در ۱۲ محور استان اصفهان شاهد وزش باد شدید، طوفان لحظه ای و کاهش میدان دید افقی هستیم و از رانندگانی که قصد سفر به این مناطق دارند، می خواهیم سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

مریم تاکی، با اشاره به اینکه از امروز صبح (شنبه-هفتم فروردین ماه) وزش باد شدید، طوفان لحظه ای و پدیده گرد و خاک در محورهای شرق، شمال شرق و جنوب شرق اصفهان پیش بینی شده بود، اظهار کرد: در این لحظه در برخی محورها به دلیل کاهش میدان دید افقی با محدودیت تردد و در برخی مقاطع با کندی تردد همراه هستند.

وی توضیح داد: هم اکنون در محورهای کنارگذر شرق، اصفهان-نایین، نایین-اردستان، نایین-انارک، نایین-اردکان، انارک-چوپانان-خور، خور-طبس، جندق، چوپانان، اصفهان-بهارستان-جرقویه، اردستان-کاشان و اصفهان- فرودگاه شاهد وزش باد شدید، طوفان لحظه ای و کاهش میدان دید افقی هستیم.

رئیس مرکز مدیریت راه های استان اصفهان، از رانندگانی که قصد سفر به این مناطق دارند، خواست تا سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

وی همچنین ادامه داد: رانندگانی که در این محورها حضور دارند، در محل های امن، پارکینگ ها و مکان هایی با فاصله مناسب ایمن با جاده توقف کنند تا شرایط مناسب تردد فراهم شود و به منظور برقراری تردد ایمن با ماموران پلیس و راهداری همکاری لازم را داشته باشند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه