ارسال به دیگران پرینت

طرح زمستانی پلیس راهور کرمانشاه از ۲۰ آذر آغاز می‌شود

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: طرح زمستانی این نیرو از ۲۰ آذر آغاز و به مدت سه ماه تا ۲۰ اسفند ادامه پیدا می‌کند.

۵۵آنلاین :

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: طرح زمستانی این نیرو از ۲۰ آذر آغاز و به مدت سه ماه تا ۲۰ اسفند ادامه پیدا می‌کند.

پایگاه خبری پلیس روز دوشنبه به نقل از سرهنگ «فضل الله شیری» اعلام کرد: این طرح در صورت تداوم وضعیت زمستانی تا روزهای پایانی سال نیز تمدید و تداوم خواهد یافت.

وی همچنین هدف از اجرای این طرح را کاهش میزان تصادفات و تلفات رانندگی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در سال های قبل و با اجرای این طرح نتایج خوبی حاصل شده است.

سرهنگ شیری تصریح کرد: البته باید این موضوع را هم مدنظر داشت که کاهش تصادفات رانندگی تنها با برنامه ریزی دولتی و اجرای چنین طرح هایی میسر نمی شود بلکه خود شهروندان و رانندگان نیز باید به پلیس و سایر دستگاه های متولی فرهنگ ترافیک کمک کنند.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در پایان بر ضرورت هماهنگی همه دستگاه ها با ستاد حوادث غیرمترقبه استان تاکید کرد و گفت: در کنار این امر اصلاح نقاط حادثه خیز هم ضروری است و باید دستگاه های اجرایی از هم اکنون در این زمینه اقدام کنند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.

منبع : ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

نظرسنجی

آیا شما در انتخابات مجلس شرکت می کنید ؟
نتیجه نظرسنجی