ارسال به دیگران پرینت

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

روز گذشته در ستاد انتخابات مشهد شایعه ثبت نام قالیباف از حوزه انتخابیه مشهد نیز مطرح بود که البته حضور جلیلی در این خصوص محتمل‌تر به نظر می‎رسد. در ساعات باقی مانده از ثبت نام کاندیدا‌ها اگر اصلاح‌طلبان رسانه‌ها را غافلگیر نکنند، اصولگرایان و به خصوص تا این لحظه طیف منسوب به قالیباف دست برتر را در میان کاندیدا‌های سایر جریان‌ها در دست دارند.

۵۵آنلاین :

تنها چند ساعت از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس باقی مانده، تا روز پنجم کمتر شخصیت شناخته شده‌ای از دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در فرمانداری مشهد برای ثبت نام حاضر شدند و عموما روز‌ها در فرمانداری بی‌سر و صدا و بدون حاشیه به پایان می‌رسید.

پنجشنبه شب حجت الاسلام بحرینی، اولین نماینده مشهد بود که در یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کرد، البته ساعتی قبل از او کریمی‌قدوسی هم به فرمانداری آمده بود، اما به دلیل نقص مدارک ثبت‌نامش به روز جمعه موکول شد، امیرحسین قاضی‌زاده نیز دیگر نماینده مشهد بود که کاندیدای انتخابات مجلس شد.

روز ششم، اما همان طور که تصور می‌شد شلوغ‌تر از روز‌های گذشته بود، در حالی که رسانه‌ها همچنان در انتظار کاندیدا‌های اصلاح‌طلب بودند چیزی که بیش از همه نمایان بود حضور طیف‌های مختلف اصولگرا به خصوص حامیان قالیباف برای ثبت نام در انتخابات مجلس بود.

البته در کنار غیبت اصلاح‌‍طلبان، غیبت چهره‌های شاخص جبهه پایداری نیز این روز‌ها در فرمانداری مشهد به چشم می‌خورد، تا زمان ارسال این گزارش حتی نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و دبیر جبهه پایداری در خراسان رضوی هم در انتخابات مجلس ثبت نام نکرده است.

روز گذشته در ستاد انتخابات مشهد شایعه ثبت نام قالیباف از حوزه انتخابیه مشهد نیز مطرح بود که البته حضور جلیلی در این خصوص محتمل‌تر به نظر می‎رسد.

در ساعات باقی مانده از ثبت نام کاندیدا‌ها اگر اصلاح‌طلبان رسانه‌ها را غافلگیر نکنند، اصولگرایان و به خصوص تا این لحظه طیف منسوب به قالیباف دست برتر را در میان کاندیدا‌های سایر جریان‌ها در دست دارند.

براساس اعلام رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی تا پایان روز ششم ۶۴۷ نفر برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی ثبت نام قطعی کرده‌اند و امروز آخرین مهلت ثبت نام است.

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶

قدرت‌الله علیخانی در انتخابات ثبت نام کرد

قدرت الله عليخانی، نماينده ادوار مجلس و مشاور موحوم آيت الله هاشمی، در انتخابات مجلس از حوزه انتخابيه بويين زهرا و اوج كانديدا شد.

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸

الله‌کرم، عابد جعفری و راغفر در انتخابات ثبت نام کردند

حسین الله کرم، رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله، حسن عابد جعفری عضو هیات موسس سپاه و وزیر بازرگانی دولت میرحسین موسوی و حسین راغفر، استاد اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا و اقتصاددان، برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند.

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲

وحید یامین‌پور هم ثبت نام کرد

وحید یامین‌پور مجری تلویزیون و از چهره های نزدیک به جبهه پایداری در انتخابات مجلس ثبت نام کرد.

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶

عبدالرضا داوری از زندان کاندیدای انتخابات مجلس شد

عبدالرضا داوری، مشاور سابق محمود احمدی‌نژاد، برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.

داوری که به اتهام ارتباط با آمدنیوز و برخی جرائم دیگر در بازداشت به سر می‌برد، یک نماینده به فرمانداری تهران فرستاد و از طریق نماینده خود برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد. نماینده داوری هر گونه ارتباط وی با آمدنیوز را تکذیب کرد.

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱

یک ادعا درباره احتمال کاندیداتوری دوباره علی لاریجانی

منصور حقیقت‌پور، مشاور علی لاریجانی گفت: باید تا ساعت ۵ و ۶ عصر صبر کنیم زیرا ممکن است آقای لاریجانی در آخر وقت ثبت نام کند و من هم امیدوارم این اتفاق بیفتد زیرا اگر بیاید انقلاب اسلامی سود می‌کند. او فردی است که به طور کامل به مشکلات کشور واقف است و راهکارها را می‌داند.

واقعا اگر او در مجلس حضور نداشته باشد، معلوم نیست سرنوشت ریاست مجلس چگونه می‌شود؟ حقیقتا سخت است که فردی بتواند جایگاه آقای لاریجانی را پر کند/نامه نیوز

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۰

جلودارزاده، ابطحی، جلالی‌زاده،نادران، کوچک‌زاده و زیباکلام ثبت نام کردند

سهیلا جلودارزاده، محمدجواد ابطحی، جلال جلالی‌زاده، الیاس نادران، سعید زیباکلام و مهدی کوچک‌زاده با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری تهران در انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸

«محمدرضا عارف» کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم نمی‌شود

رئیس فراکسیون امید مجلس گفت که در چند روز اخیر مردم و جوانان اصرار داشتند که در انتخابات ثبت نام کنم اما احساس می‌کنم که خارج از مجلس بهتر می‌توانم کمک کنم.

عارف در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تشریح دلایلش برای عدم کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم گفت که از تمامی نخبگان، جوانان و خانم‌ها درخواست می‌کنم که در مجلس ثبت نام کنند تا شاهد مجلس پویاتر و کیفی تر باشیم. بنده هم در بیرون از مجلس در حد وسع کمک خواهم کرد.

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶

اولادقباد، سعیدی، سیاوشی و ذوالقدر در انتخابات ثبت نام کردند

فریده اولاد قباد، فاطمه سعیدی، طیبه سیاوشی و فاطمه ذوالقدر نمایندگان تهران در مجلس دهم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲

احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت نام ‌می‌کند؟

براساس شنیده ها، محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم برای ثبت نام در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور، ثبت نام خواهد کرد.

در روزها اخیر هم وزرای دولت احمدی نژاد و نیروهای نزدیک به او برای ثبت نام در انتخابات مجلس یازدهم پر تعداد ظاهر شده اند.

باید به انتظار نشست و دید آیا رییس دولت های نهم و دهم که نتوانست مجوز حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ را از شورای نگهبان بگیرد، برای انتخابات مجلس یازدهم تا پیش از ساعت ۱۸ امروز راهی وزارت کشور خواهد شد؟/اعتمادآنلاین

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰

پروانه مافی و الهام امین زاده نیز امروز برای کاندیداتوری انتخاب مجلس ثبت نام کردند

ابراهیم انصاریان داماد آیت‌الله مهدوی کنی، پروانه مافی نماینده تهران و الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس جمهوری در دولت یازدهم از چهره‌هایی بودند که امروز برای کاندیداتوری انتخاب مجلس ثبت نام کردند.

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱

مظفر، مسعود زریبافان و روح الامینی ثبت نام کردند

حسین مظفر عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید در دولت احمدی‌نژاد، عبدالحسین روح الامینی (دبیرکل حزب عدالت و توسعه) و از چهره های نزدیک به محسن رضایی، محمدحسین مقیمی استاندار سابق تهران در آخرین روز ثبت نام کردند.

گزارش زنده از آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

منبع : فرارو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه