خبرفوری
ارسال به دیگران پرینت

بلایی که معترضان بر سر خانم شهردار آوردند

شهردار شهر کوچک وینتو در بولیوی هدف حمله معترضان خشمگین قرار گرفت و پا برهنه در خیابان ها گردانده شد.

۵۵آنلاین :

معترضان مخالف دولت در بولیوی، به شهردار یک شهر کوچک حمله برده، به رویش رنگ قرمز پاشیده و موهایش را چیده‌اند.

تظاهرکنندگان پیش از دخالت پلیس و انتقال شهردار از محل، پاتریشیا آرسه، عضو حزب حاکمه ماس را با پای برهنه در خیابان‌ها گرداندند. تظاهرکنندگان شهردار شهر کوچک وینتو را مجبور به امضای استعفا نامه کرده و سپس ساختمان شهرداری را به آتش کشیدند.

معترضان پل نزدیک به شهر وینتو را که بخشی از کوچابامبا است، مسدود کردند. کوچابامبا، از هنگام اعلام نتایج انتخابات مورد اختلاف 20 اکتبر، صحنه تظاهرات مخالف دولت بوده است.

گزارش شده که توده‌هایی از مردم با شنیدن شایعه کشته شدن دو معترض مخالف دولت در نزدیکی وینتو بسوی ساختمان شهرداری حرکت کردند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که معترضان، شهردار را از دفترش بیرون کشیده و در حالی که فریاد قاتل سر داده بوده‌اند، او را در خیابان‌های شهر می‌کشیدند.

لیمبرت گوزمان دانشجوی 20 ساله، سومین فردی است که به دنبال برخوردهای خیابانی میان هواداران اوو مورالس و مخالفان او کشته می‌شود.

مورالس این مرد جوان را قربانی بی گناه خشونت‌هایی توصیف کرده که «به تحریک گروه‌های نژادپرست در میان برادران بولیویایی ما به راه افتاده است.

اعتراض‌ها همچنان پس از سه هفته که از انتخابات ریاست جمهوری می‌گذرد، ادامه دارد. در این انتخابات مورالس که از سال 2006 در این سمت قرار داشته، به پیروزی مجدد دست یافت.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

منبع : فرارو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران میخوانند:

    دیدگاه