ارسال به دیگران پرینت

کتابخانه ملی | طرح عضویت رایگان در ازای اهدای کتاب‌های فارسی

مدیرکل اطلاع‌رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران همزمان با بیست‌وهشتمین دوره «هفته کتاب» از طرح «عضویت رایگان در ازای اهدای کتاب‌های فارسی منتشرشده تا پیش از دهه ۵۰ شمسی» خبر داد.

کتابخانه ملی ایران، رضا شهرابی، مدیرکل اطلاع‌رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با اعلام این خبر گفت: به منظور تکمیل منابع کسری مخازن سازمان اسناد و کتابخانه ملی، اداره کل اطلاع‌رسانی این سازمان با اجرای طرح «عضویت رایگان در ازای اهدای کتاب‌های فارسی منتشرشده تا پیش از دهه ۵۰ شمسی» توسط هر یک از شهروندان، سعی در غنی‌سازی مخازن کتابخانه ملی ایران دارد.

او افزود: بر همین اساس علاقه‌مندان برای مشارکت در این طرح می‌توانند از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ آبان‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۴ به کتابخانه ملی ایران مراجعه کرده و با اهدای منابع موردنظر، از این شرایط استفاده کنند. 

مدیرکل اطلاع‌رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران سپس تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که افراد اهداکننده این منابع، باید شرایط عضویت در کتابخانه ملی ایران را مطابق با آیین‌نامه عضویت داشته باشند.

او درباره دیگر برنامه‌های این اداره کل در «هفته کتاب» اظهار کرد: معرفی تازه‌های ایرانشناسی(منابع تازه خریداری‌شده در تمام موضوعات ایرانشناسی در بازه زمانی ۲۱۰۸ به بعد) در قالب یک نمایشگاه مجازی و قصه‌گویی آنلاین برای کودکان و نوجوانان توسط نویسندگان حوزه کودک و نوجوان از دیگر ویژه‌برنامه‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در «هفته کتاب» است.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه