ارسال به دیگران پرینت

کشتی:

مشخص شدن نتایج دور رفت لیگ کشتی آزاد در گروه ج

دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ج در شهر کرج برگزار شد.

 در دور رفت گروه ج ۶ دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۷ - شهید صدرزاده ۳

شهید صدرزاده ۷ - فرم دمای اراک ۳

دانشگاه آزاد اسلامی ۹ - جوانان البرز یک

جوانان البرز ۸ - فرم دمای اراک ۲

دانشگاه آزاد اسلامی ۹ - فرم دمای اراک یک

شهید صدرزاده ۷ - جوانان البرز ۳

همچنین رده‌بندی تیمی این مسابقات در پایان دور رفت به شرح زیر است:

۱- دانشگاه آزاد اسلامی

۲- شهید صدرزاده

۳- جوانان البرز

۴- فرم دمای اراک

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

شهید صدرزاده ۳ - دانشگاه آزاد اسلامی ۷ (اسامی تیم صدرزاده در ابتدا آمده است)

۵۷ کیلوگرم: امیرحسین شامی، برنده ۳- رضا مومنی ۲

۶۱ کیلوگرم: سید معین حسینی صفر - مهدی شیرازی، برنده ۹

۶۵ کیلوگرم: افشین خوشبخت صفر - حسن مراقلی، برنده ۴

۷۰ کیلوگرم: رضا شیرازی صفر - فرهاد نوری، برنده ۱۱

۷۴ کیلوگرم: وحید اسماعیل زاده ۲ - حامد رشیدی، برنده ۷

۷۹ کیلوگرم: محسن عباسی ۲ - بهمن تیموری، برنده ۶

۸۶ کیلوگرم: امیدرضا سهیلی ۲ - علیرضا صابریان، برنده ۴

۹۲ کیلوگرم: محمدمبین عظیمی، برنده ۴ - سینا غلامی صفر

۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۸ (ضربه فنی) - علیرضا عبدالهی ۶

۱۲۵ کیلوگرم: جواد نظری ۱ - علی اکبرپور، برنده ۷

فرم دمای اراک ۲ - جوانان البرز ۸ (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)

۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان ۱ - محمد کابلی ۳

۶۱ کیلوگرم: سعید انوری ۸ - دارویش ولی زاده، برنده ۴ (ضربه فنی)

۶۵ کیلوگرم: اصغر قنبری ۴ - حامد رحیمی، برنده ۶

۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان ۳ - حسین محمدآقائی، برنده ۵

۷۴ کیلوگرم: سجاد چهاردولی، برنده ۳ - سعید رسولی ۲

۷۹ کیلوگرم: محمدجواد حمیدی ۲ - علیرضا کریمی، برنده ۷

۸۶ کیلوگرم: حامد عاشق حسینی ۶ - عارف رنجبری، برنده ۶

۹۲ کیلوگرم: محمدجواد پرنوری ۳ - علیرضا صادقی، برنده ۶

۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده ۱۱ - مجید کرمی صفر

۱۲۵ کیلوگرم: حسین اسماعیلی ۱ - امیررضا معصومی، برنده ۶

جوانان البرز ۱ – دانشگاه آزاد اسلامی ۹ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است)

۵۷ کیلوگرم: شهداد خسروی، برنده ۷- عرفان آئینی صفر

۶۱ کیلوگرم: علیرضا اصلانی صفر- مهدی شیرازی، برنده ۱۰

۶۵ کیلوگرم: محمد رسولی صفر- حسن مرادقلی، برنده ۵

۷۰ کیلوگرم: میلاد احمدی ۱- فرهاد نوری، برنده ۱۱

۷۴ کیلوگرم: سبحان رحمانی ۳- سبحان یاری، برنده ۱۱

۷۹ کیلوگرم: علیرضا رستمی صفر- بهمن تیموری، برنده ۱۰

۸۶ کیلوگرم: عارف رنجبری صفر- علیرضا صابریان، برنده ۵

۹۲ کیلوگرم: حسین قلی زاده صفر- سینا غلامی، برنده ۹ (ضربه فنی)

۹۷ کیلوگرم: علی جعفری صفر- امیر محمدی ۱۱

۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا معصومی ۵- علی اکبرپور، برنده ۱۵

 

فرم دمای اراک  ۳- شهید صدرزاده ۷ (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)

۵۷ کیلوگرم: علیرضا محمدحسنی ۴- امیرحسین شامی، برنده ۵

۶۱ کیلوگرم: سعید انوری زیجود صفر- میرعلی باوفاسادات، برنده ۴

۶۵ کیلوگرم: یوسف جابری ۲- حسین نظری، برنده ۳

۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان، برنده ۱۱- افشین خوشبخت ۱

۷۴ کیلوگرم: یزدان سنایی نیا صفر – وحید اسماعیل زاده، برنده ۲

۷۹ کیلوگرم: آرمین بابایی، برنده ۳- حمزه کرد ۲

۸۶ کیلوگرم: علی اصغر محمدی ۶- امیدرضا سهیلی، برنده ۷

۹۲ کیلوگرم: میلاد صرمی ۱- حامد گرامی، برنده ۲

۹۷ کیلوگرم: محراب کریمی ۱- میثم عبدی، برنده ۱۰ (ضربه فنی)

۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده ۳- امیرحسین شعاعی ۱

 

فرم دمای اراک ۱- دانشگاه آزاد اسلامی ۹ (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)

۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان صفر- رضا مومنی، برنده ۴

۶۱ کیلوگرم: مهدی جعفری صفر – مهدی شیرازی برنده ۷

۶۵ کیلوگرم: اصغر قنبری ۵- علیرضا اشکیور، برنده ۵

۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان، برنده ۴- فرهاد نوری ۱

۷۴ کیلوگرم: سجاد چهاردولی صفر- حامد رشیدی، برنده ۷

۷۹ کیلوگرم: آرمین بابایی ۲- علی شکوری، برنده ۲

۸۶ کیلوگرم: علی اصغر محمدی ۳- علیرضا صابریان، برنده ۷

۹۲ کیلوگرم: امیرمحمد خانکی صفر- سینا غلامی، برنده ۱۲

۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی ۲- علیرضا عبدالهی، برنده ۳

۱۲۵ کیلوگرم: محراب کریمی صفر- امیر محمدی برنده ۲ (ضربه فنی)

 

جوانان البرز ۳- شهید صدرزاده ۷ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است)

۵۷ کیلوگرم: محمد کابلی ۴- امیرحسین شامی، برنده ۹

۶۱ کیلوگرم: داریوش ولی زاده ۵- میرعلی باوفا سادات، برنده ۶

۶۵ کیلوگرم: حامد رحیمی ۵- حسین نظری، برنده ۸

۷۰ کیلوگرم: حسین محمدآقایی، برنده ۷ – رضا شیری صفر

۷۴ کیلوگرم: سعید رسولی خطیر ۱- وحید اسماعیل زاده، برنده ۷

۷۹ کیلوگرم: علیرضا کریمی ۱- محسن عباسی، برنده ۲ (ضربه فنی)

۸۶ کیلوگرم: عارف رنجبری، برنده ۳- امیدرضا سهیلی ۲

۹۲ کیلوگرم: علیرضا صادقی صفر- محمدمبین عظیمی، برنده ۱۱

۹۷ کیلوگرم: علی جعفری ۳- میثم عبدی، برنده ۶

۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا معصومی، برنده ۱۰- جواد نظری ۳

 

انتهای پیام

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه