ارسال به دیگران پرینت

استقلال | غیبت‌های مشکوک قایدی در تمرین ادامه دارد

تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که «مهدی‌ قایدی» همچنان در تمرینات غیبت دارد.

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (شنبه) در زمین چمن کمپ‌ تیم‌های ملی برگزار شد.

در ابتدای تمرین محمود فکری دقایقی برای بازیکنانش به صحبت پرداخت.

بازیکنان استقلال زیر نظر مربی بدنساز بدن‌هایشان را گرم کردند. سپس تحت هدایت اعضای کادر فنی به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.

رشید مظاهری که در تمرینات روزهای گذشته استقلال به دلیل سرماخوردگی غیبت داشت امروز در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و همپای سایر نفرات به تمرین پرداخت.

عارف غلامی و سیاوش یزدانی دو بازیکن دیگر استقلال بودند که در روزهای  گذشته شایعات فراوانی درباره‌شان شنیده می‌شد. این دو نفر با حضور در تمرین استقلال به شایعات پایان دادند.

سجاد آقایی در محل تمرین استقلال حاضر شد اما به وی اجازه تمرین داده نشد، او با تاخیر رسید و محمود فکری به دستیارانش اعلام کرد بازیکنی که نظم و انضباط را رعایت نکند حق تمرین کردن ندارد.

مهدی قایدی باز هم در تمرین استقلال شرکت نکرد، او که از عدم دریافت مطالباتش ناراحت است بعد از بازی با سپاهان در تمرینات استقلال شرکت نکرده است. البته مربیان استقلال اعلام‌ کرده‌اند قایدی سرماخورده است و به این دلیل در تمرینات شرکت نمی‌کند.

داریوش شجاعیان دیگر غایب تمرین استقلال بود، او به جای حضور در محل تمرین استقلال راهی کلینیک فیزیوتراپی ‌شد تا به انجام تمرینات پزشکی بپردازد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه