ارسال به دیگران پرینت

واکنش باشگاه پرسپولیس به ریختن رنگ به سر درِ ساختمان:

پرسپولیس | به زودی شاهد هتاکان حرمت به لوگو پرسپولیس خواهیم بود

باشگاه پرسپولیس پس از ریختن رنگ به سر درِ ساختمان باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای را صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقاتی که امروز(شنبه) در محل باشگاه این تیم رخ داد بیانیه‌ای را صادر کرد.

در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده است:

بامداد امروز مقابل دفتر باشگاه اتفاقاتی رقم خورد که شیطنت برخی افراد در آن مشهود بود. در همین راستا، کمیته‌های حقوقی و حراستی باشگاه وارد عمل شده‌اند تا به سرعت زوایای پنهان این موضوع مشخص شده و عاملان این اتفاق شناسایی شوند.

در همین راستا، صبح امروز پلیس امنیت در محل باشگاه حاضر شده و به بررسی فیلم‌های ضبط شده دوربین‌های مداربسته و همچنین یافتن ‌ از این عمل مجرمانه پرداختند. با توجه به ضرورت شناسایی فوری عاملان این اتفاق شرم‌آور و حفظ امنیت، جلوگیری از صدمه زدن به اموال منقول و غیرمنقول دولتی، ایجاد ترس و وحشت برای کارمندان باشگاه و هتک حرمت به لوگو و نام و نشان پرسپولیس، بدون تردید این پرونده با جدیت مدیریت باشگاه پیگیری می‌شود.

باشگاه پرسپولیس ضمن محکوم کردن هر رفتاری که باعث ایجاد زمینه‌های توهین به تیم‌های رقیب می‌شود، از هواداران درخواست می‌کند با حفظ آرامش خود، به حل حقوقی این پرونده کمک کنند. بدیهی است با توجه به پیگیری فوری و کامل باشگاه پرسپولیس و کمک همه‌جانبه نیروهای انتظامی و امنیتی، به زودی شاهد دستگیری عاملان این اتفاق شرم‌آور خواهیم بود.

صبح امروز(شنبه) بود که تصویری در فضای مجازی و در رسانه‌ها منتشر و دست به دست شد که کام اهالی فوتبال را تلخ کرد. تصویری که حکایت از ریختن رنگ به سر درِ ساختمان باشگاه پرسپولیس داشت؛ آن هم در حالی که تصاویری از ۲ پیکسوت فقید این باشگاه یعنی مهرداد میناوند و علی انصاریان در کنار دربِ این ساختمان نصب شده بود.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه