ارسال به دیگران پرینت

پورموسوی باید یک صنعت نفت جدید را بسازد

خوزستان کاپیتان سابق تیم فوتبال نفت آبادان معتقد است که باتوجه ب این که نفت شاکله اصلی فصل قبل خود را از دست داده، پورموسوی کار سختی در این تیم دارد و باید یک صنعت نفت جدید را بسازد.

علی ممبینی اظهارکرد: همین که مدیریت قبلی که تیم نفت آبادان با حضور آن ها فصل قبل به نتیجه خوبی دست پیدا کرد برای لیگ بیستم نیز حفظ شد یک امتیاز مثبت برای نفت آبادن محسوب می شود. این مدیریت نیز پورموسوی را که یک مربی بومی و آشنا به شرایط فوتبال خوزستان است به عنوان سرمربی تیم انتخاب کرد که این اقدام نیز ارزشمند است.

وی بیان کرد: شرایط آبادان با جاهای دیگر متفاوت است و چند بازی اول لیگ برای پورموسوی جهت این که حمایت بیشتر هواداران را پشت تیم خود ببیند، مهم است، البته پورموسوی طی این سال ها تجربه خوبی به دست آورده است و مطمئن هستم که می تواند همراه با نفت آبادان در لیگ بیستم نتیجه بگیرد.

بازیکن سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: همیشه یکسری حمایت ها و یکسری شیطنت ها وجود دارد اما باتوجه به این که پورموسوی کنار آمدن با چنین شرایطی را خوب بلد است، می تواند بر حواشی غلبه کند.

وی با اشاره به جذب بازیکن در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: باتوجه به این که نفت شاکله فصل قبل خود را از دست داده است، سرمربی نفت تلاش داشته، سیاست محتاطانه را در پیش بگیرد و به همین دلیل بازیکنان با تجربه ای که قبلا نیز خودش با آن ها در استقلال خوزستان کار کرده بود را به خدمت گرفته است. به هر حال این بازیکنان با تفکرات پورموسوی آشنا هستند و این مربی نیز رویکرد خوبی در استفاده از این نفرات دارد.

ممبینی عنوان کرد: صنعت نفت باید بتواند هماهنگی لازم را به دست آورد و به نظرم این تیم می تواند در لیگ بیستم هم نتیجه بگیرد، البته کار سخت است و پورموسوی باید یک صنعت نفت جدید را بسازد و به همین منظور نیز همه باید حمایت کنند.

وی در پایان گفت: در گذشته کمتر به مربیان بومی اعتماد می شد ولی در تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان به مربیان بومی بها داده شده و همین اعتماد می تواند در آینده به فوتبال خوزستان کمک بسیار خوبی کند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه