ارسال به دیگران پرینت

10 برند برتر دنیا به انتخاب فوربس

▫️اپل، گوگل، مایکروسافت، فیس‌بوک و کوکاکولا به ترتیب در صدر لیست برترین برندهای تجاری جهان قرار گرفتند.

۵۵آنلاین :

بسپار می نویسد، مجله فوربس لیستی از 50 مارک بسیار معروف دنیا را منتشر کرده است که در این لیست دو برند فناوری «اپل» و «مایکروسافت» دو رتبه اول این طبقه‌بندی را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش مهر، مجله فوربس همانند سال‌های گذشته به طبقه‌بندی مارک‌های معروف دنیا پرداخته است. در این لیست، مارک اپل با وجود مشکل آنتن«آی- فون 4» به عنوان معروف‌ترین مارک دنیا شناخته شد. ارزش این مارک 4/57 میلیارد دلار است. رتبه دوم این طبقه‌بندی نیز به یک مارک فناوری اختصاص یافته است. مایکروسافت که مهم‌ترین رقیب اپل به شمار می‌رود، در این فهرست در سکوی دوم ایستاده است.

پس از مایکروسافت به ترتیب مارک‌های کوکاکولا، آی. بی. ام، گوگل، مک دونالد، جنرال الکتریک و اینتل در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند. پس از مارک اینتل، مارک فنلاندی نوکیا در رتبه دهم این لیست فوربس وارد شده است.

در ادامه مارک فنلاندی نوکیا، مارک ژاپنی تویوتا، مارک فناوری سیسکو، مارک انگلیسی وودافون که همچنان یک مارک فناوری است به ترتیب رتبه‌های یازده تا سیزدهم را به دست آورده‌اند.

رتبه چهاردهم نیز به مارک فناوری HP و رتبه پانزدهم به مارک AT&T اپراتور موبایل شماره یک در آمریکا اختصاص یافته است. «بی. ام. و» به عنوان اولین مارک آلمانی در رتبه شانزدهم این لیست قرار دارد. مارک «اوراکل‌» تولیدکننده نرم‌افزارهای رایانه‌ای در رتبه هفدهم و مارک فرانسوی «لویی ویتو» در رتبه هجدهم ایستاده است. رتبه‌های نوزدهم و بیستم را به ترتیب مارک‌های مرسدس و دیزنی از آن خود کرده‌اند. رتبه آخر 50 طبقه‌بندی مارک‌های معروف از دیدگاه فوربس به مارک ایتالیایی «گوچی» اختصاص یافته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه