خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

اپل ایموجی‌های جدید خود را معرفی کرد. یک سرنگ مناسب واکسن اضافه شده است.

اپل تعدادی از شکلک های جدید با تمرکز بر فراگیری ، به علاوه چند مورد برجسته و به روزرسانی های به موقع را به مجموعه ایموجی‌های خود اضافه می کند.

اپل تعدادی از شکلک های جدید با تمرکز بر فراگیری ، به علاوه چند مورد برجسته و به روزرسانی های به موقع را به مجموعه ایموجی‌های خود اضافه می کند.

ایموجی‌های ios 14.5 beta شامل تعدادی زوج‌های جدید با ترکیب رنگ پوستی و همچنین زوج‌های همجنسگرا می‌باشد. در این مجموعه تعدادی گزینه جدید برای افرادی که ریش دارند هم اضافه شده است یعنی می‌توانید بین مرد یا زن یک ایموجی با مدل مو و صورت انتخاب کنید.

تغییرات قابل توجه دیگر شامل یک سرنگ مناسب، برای واکسن است که رنگ خون آن حذف شده است. این اولین باری نیست که اپل در یک ایموجی تغییری ایجاد می‌کند. به عنوان مثال بعد از یک سری تیراندازی‌ صورت گرفته در سال ۲۰۱۶ در آمریکا، اپل ایموجی تفنگ را به یک تفنگ آب‌پاش تغییر داد.

۲۰۲۱۰۲۱۸_۲۲۴۷۱۵

همچنین شرکت اپل برای تاکید بر حفظ برندینگ محصولات خود هدفون سراسر سیاه ایموجی‌ها را به نماد هدفون جدید خود یا همان AirPod Max  در آورده است. این تغییر سبد محصولات این شرکت را در ایموجی‌ها کامل می‌کند. همانند آیمک‌، مک‌بوک، آیفون و اپل واچ در ایموجی‌ها.

۲۰۲۱۰۲۱۸_۲۲۴۷۴۴

اما خبر خوب برای کسانی از شکلک‌ها در ایموجی‌ها زیاد استفاده می‌کنند، اینکه چند شکلک جدید هم به این مجموعه اضافه شده است. به عنوان مثال صورتی که بازدم خود را بیرون می‌دهد، صورت هیپنوتیزم شده با چشم‌های مارپیچی و یا صورتک پنهان شده در پشت هاله‌ای از دود و غبار که تمام این‌ها با وضعیت فعلی بیماری‌های حاضر مناسب به نظر می‌رسند. همچنین می‌توان به قلب‌های جدید مانند قلبی در آتش و یا یک قلب باندپیچی شده اشاره کرد.

۲۰۲۱۰۲۱۸_۲۲۴۸۱۹

این به‌روزرسانی در حال حاضر در اختیار توسعه‌دهنده‌‌ها قرار گرفته است اما بنابر اعلان قبلی شرکت اپل در بهار امسال میلادی به صورت عمومی عرضه می‌شود.

 

منبع با اقتباس: https://www.engadget.com/apple-new-emoji-biracial-couples-syringe-140045206.html

منبع: ۵۵ آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه