ارسال به دیگران پرینت

فیلم مرتضی عقیلی

اولین فیلم مرتضی عقیلی بعد از انقلاب در ایران | معرفی فیلم

مرتضی عقیلی قرارا است اولین فیلم خود را بعد از 40 ساله بازی کند.

مرتضی عقیلی بازیگر باسابقه، قصد دارد با فیلمی به کارگردانی خودش، به سینماها بازگردد.

 «کویت پنجاه پنجاه» نام فیلمنامه تازه‌ای است که مرتضی عقیلی خودش آن را نوشته و قرار است کارگردانی کند. عقیلی به تازگی در تئاتر «فلزات چکشخوار» به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی ایفای نقش داشت.

رازهای خانوادگی هنرمند مشهور مکزیکی فاش می‌شود | روایت زندگی فریدا کالو از نگاه نزدیکان

«کویت پنجاه پنجاه» رویکردی تازه به مشکلات جوانان و دردهای آنان در جامعه در حال گذار ایران دارد، ضمن اینکه از مایه‌های ملودرام نیز بهره برده است.

مرتضی عقیلی که سابقه بازی در بیش از صد فیلم سینمایی دارد و کارگردانی و تهیه کنندگی آثاری همچون «گل‌های کاغذی»، «بی‌گناه»، «جای امن» و «فاصله» را انجام داده، با وقوع انقلاب فقط در حیطه بازیگری به یک فیلم «پنجمین سوار سرنوشت» به عنوان بازیگر  رضایت داد و به دلیل ممنوع الفعالیت شدن، رهسپار اسپانیا و سپس آمریکا شد.


بیشتر بخوانید:


سال گذشته در پی اعلام شفاهی مقامات دولت سیزدهم مبنی بر عدم ممنوعیت بازیگران پیشکسوتان، مرتضی عقیلی برای همیشه به ایران بازگشت و با بازی در نمایش «فلزات چکشخوار» روی صحنه رفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   خیلی ممنون از اینکه به این ترتیب هنرمند قدیمی آقای عقیلی دوباره برگشتند و کار خود شروع کردن .دستشما درد نکنه که برای هنرمند ارزش قائل میشید من که خیلی حال کردم .دمه شما گرم .

  • رامین ارسالی در

   تاجایی که من اطلاع دارم قانونی وجودداردبه اسم قانون مرورزمان اگرحکومت آنرابی طرفانه وباحسن نیت اجراءکندباتوجه به گذشت مدت زمان طولانی ۴۳سال بیشتر هنرمندان قدیمی طبق این قانون ازتعقیب معاف هستند ومیتوانندبه کشورخودگردند

  • ولی ارسالی در

   خوش به حالت آقای عقیلی قبل انقلاب که توفیلم هاهست عشق وحالت روکردی بعدانقلاب هم فرارکردی رفتی خارج ۴۰سال صفاکردی حالااخرپیری چندتاانگشتروریش گذاشتی اومدی بگومن ادم خوب روزگارم دمت گرم خداروشکرفیلم های قدیمت هست توبه توبه

   • فرزاد شیرازی ارسالی در

    بهتره فکر خودت و پرونده خودت باشی هیچ کسی و تو گور دیگری نمیزارن

  • خوجه محمد ارسالی در

   دیگه دیر شد بهترین بازیگرها مثل فردین ملک مطیعی وغیره یا فوت شدن یا پیر .تف به این کاری که باهنر مندان کردن

  • فرزاد شیرازی ارسالی در

   امیدوارم که در سینما و حتی تلوزیون هم‌ به زودی از هنر این پیشکسوت قدیمی استفاده بشه و اون کوله بارچندین سال تجربه و هنر بدون استفاده نمونه و امیدوارم‌سالهای سال آقای عقیلی زنده باشن،آمیییین

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه