ارسال به دیگران پرینت

قیمت امروز خودرو | قیمت پژو پارس | قیمت پژو ۲۰۶

ترمز خودرو کشیده شد | پژو پارس 10 میلیون ارزان شد | پژو 206 و پژو 207 همچنان بر مدار گرانی | آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا

قیمت خودرو تحت تأثیر اخبار مربوط به افزایش قیمت درب کارخانه محصولات، چند روزی افزایشی بود.

ترمز خودرو کشیده شد | پژو پارس 10 میلیون ارزان شد | پژو 206 و پژو 207 همچنان بر مدار گرانی | آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا

زندگی رنگی به نقل از تجارت نیوز | قیمت خودرو امروز 28 شهریور 1402 توانست پس از افزایش‌های پیوسته در چند روز گذشته، سرانجام آرام بگیرد. افت قیمت، چه در محصولات داخلی و چه در محصولات مونتاژی کاملاً محسوس بوده و بازار، طبق پیش‌بینی روز گذشته عمل کرد.

زندگی رنگی به نقل از تجارت نیوز | قیمت خودرو امروز 27 شهریور 1402 روند خود را چه در بازار داخلی و چه در بازار مونتاژی، با افزایش آغاز کرد. ...

قیمت خودرو تحت تأثیر اخبار مربوط به افزایش قیمت درب کارخانه محصولات، چند روزی افزایشی بود؛ اما به دلیل ثباتی که نرخ ارز از خود نشان می‌دهد، قیمت‌ها نیز نتوانستند بیش از این افزایش یابند و با نبود تقاضا در بازار، سرانجام کاهشی شدند.

زندگی رنگی به نقل از اقتصادآنلاین | قیمت خودروهای ایران خودرو و سایپا را در این مطلب مشاهده می کنید.[node id="28394"]تیترکوتاه در گزارشی نوشت: با وجود آنکه مدیر روابط‌ عمومی ...

با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت کاهشی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

در بازار داخلی‌ها، قیمت خودرو کاهشی گزارش می‌شود.

کوییک S دنده دستی، هاچ‌بک اقتصادی سایپا محسوب می‌شود که تنها دو میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با قیمت 343 میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس شرکت سایپا بوده که با افت 8 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به نرخ 592 میلیون تومان رسیده و یکی از خودروهای ایرانی با بیشترین مقدار کاهش قیمت محسوب می‌شود.

پژو 207i دنده‌ای که از هاچ‎‌بک‌های تولیدی ایران خودرو به‌شمار می‌رود، 6 میلیون تومان کاهش قیمت دارد و به قیمت 615 میلیون تومان خرید و فروش رسیده است.

پژو پارس LX TU5 که از سدان‌های بازار محبوب بازار است، رکورددار بیشترین افت قیمت میان داخلی‌های بازار به‌شمار می‌رود. این خودرو با 10 میلیون تومان افت قیمت، با نرخ 626 میلیون تومانی معامله می‌شود.

قیمت خودروهای مونتاژی

بازار خودروهای مونتاژی نیز دچار افت قیمت هست.

جک J4 کرمان موتور که از سدان‌های اقتصادی کرمان موتور به شمار می‌شود، رکورددار افت قیمت در بازار مونتاژی‌های بازار است. این خودرو با کاهش 10 میلیون تومانی به قیمت 730 میلیون تومان رسید.

هایما S5 اتوماتیک 6 سرعته یکی از کراس‌اوورهای مونتاژی ایران خودرو بوده که با 15 میلیون تومان کاهش، به نرخ یک میلیارد و 220 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود

جک S5 نیوفیس از کراس‌اوورهای محبوب بازار بوده که با افت 15 میلیون تومانی، به نرخ یک میلیارد و 360 میلیون تومان رسید.

فیدلیتی پرایم نیو 5 نفره جزو معدود خودروهای بازار محسوب می‌شود که نسبت به روز گذشته گران‌تر شد. این خودرو از آغاز امروز، 10 میلیون تومان بالاتر و با قیمت یک میلیارد و 550 میلیون تومان معامله می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی